Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tsun Lai Oriflame dla kobiet

Tsun Lai Oriflame dla kobiet

żółtych kwiatów
Tsun Lai Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Tsun Lai marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tsun Lai został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i nuty kwiatowe; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, kadzidło i wanilia.

Cytryna Amalfi Nuty kwiatowe

Jaśmin Ylang-ylang Lotos

Drzewo sandałowe Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tsun Lai by Oriflame.

Tsun Lai Recenzje Perfum

Joskelyn
Joskelyn

Moje pierwsze własne perfumy - dostalam na 18 urodziny, potem kupilam jeszcze kilka buteleczek, a potem je wycofali... Przepiękny zapach, orientalny, ale nie cieżki, kwiatowy, rześki, ale delikatnie otulający. Bardzo za nim tęsknię i wciąż szukam czegoś podobnego, bez efektów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Tsun Lai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Tsun Lai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tsun Lai marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tsun Lai marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Women of Earth Avon Surrender Betty Barclay Betty Barclay Women Oriflame Serene Oriflame Eclipse Avon Sunny Sky Hugo Boss Pure Purple Avon Prowl Kenzo Kenzo Amour Calvin Klein Truth Estée Lauder Sensuous Tom Ford Noir Pour Femme Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Montblanc Femme de Montblanc Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Avon Aqua Frais Yves Rocher Vanille Bourbon Roberto Cavalli Just Cavalli Her