Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tsun Lai Oriflame dla kobiet

Tsun Lai Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 6

żółtych kwiatów

Tsun Lai marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi i nuty kwiatowe; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, kadzidło i wanilia.

Cytryna Amalfi Nuty kwiatowe

Jaśmin Ylang-ylang Lotos

Drzewo sandałowe Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tsun Lai by Oriflame.

Tsun Lai Recenzje Perfum

Joskelyn
Joskelyn

Moje pierwsze własne perfumy - dostalam na 18 urodziny, potem kupilam jeszcze kilka buteleczek, a potem je wycofali... Przepiękny zapach, orientalny, ale nie cieżki, kwiatowy, rześki, ale delikatnie otulający. Bardzo za nim tęsknię i wciąż szukam czegoś podobnego, bez efektów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Tsun Lai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Tsun Lai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tsun Lai marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tsun Lai marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Serene Oriflame Giordani Man Dolce Vita Avon Women of Earth Oriflame Freya DSQUARED² She Wood Cartier La Panthere Lancome Tresor Midnight Rose Calvin Klein Truth Estée Lauder Sensuous Oriflame Yo! Vanilla Ice Mexx Perspective Woman Oriflame Chiffon Oriflame Eclipse Oriflame Giordani Gold Yves Rocher Ode à l'amour Yves Rocher Nature Millenaire Nina Ricci Ricci Ricci Joop! Joop! Homme Iceberg Universe Sanctuary Sanctuary Classic