Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Together Him Oriflame dla mężczyzn

Together Him Oriflame dla mężczyzn

Miałem: 1

Together Him marki Oriflame to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Together Him został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kardamon, drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe, cytrusy i piżmo.

Kardamon Drzewo gwajakowe Drzewo sandałowe Cytrusy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Together Him by Oriflame.

Together Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Together Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Together Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Together Him marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Together Him marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Rochas Aquaman Tom Ford Japon Noir La Perla Touch Grigio Perla Lubin Idole Yves Rocher Comme une Evidence Homme Jo Wood Organics Usiku Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Franck Olivier Forever for Him Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Diane von Furstenberg D Smell Bent Werewolf Lumberjack Pierre Balmain Carbone de Balmain