Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Together Her Oriflame dla kobiet

Together Her Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

morski

Together Her marki Oriflame to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Together Her został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, mandarynka i cytryna; nutami serca są frezja, jaśmin, róża, lilia i nuty morskie; nutami bazy są paczula, fasolka tonka, drzewo sandałowe i białe piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka Cytryna

Frezja Jaśmin Róża Lilia Nuty morskie

Paczula Fasolka tonka Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Together Her by Oriflame.

Together Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Together Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Together Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Together Her marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Together Her marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Theo Fennell Theo Fennell Scent Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Macal Palma Scent of Dubrovnik Pierre Balmain Ivoire de Balmain Carthusia Fiori di Capri Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Nicole Miller Frenzy Roberto Capucci Capucci de Capucci Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Keiko Mecheri Iris Pourpre Police Pure Police Pure DNA Femme