Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

The Babes Sweet Peach Oriflame dla kobiet

The Babes Sweet Peach Oriflame dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 1

The Babes Sweet Peach marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. The Babes Sweet Peach został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza i brzoskwinia; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Brzoskwinia

Nuty kwiatowe

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Babes Sweet Peach by Oriflame.

The Babes Sweet Peach Recenzje Perfum

lovedancesomuch
lovedancesomuch

bardzo nie podoba mi się ten zapach, nie dość że bardzo duszący, to jeszcze długo utrzymuje się na skórze, co niestety jest jego wadą. bardzo nie przypadł mi do gustu, ale dostrzegłam w nim jeden plus- własnoręcznie ozdobiony flakon :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame The Babes Sweet Peach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame The Babes Sweet Peach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Babes Sweet Peach marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Babes Sweet Peach marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Shi Victoria`s Secret Supermodel Mypa Madonna Lady Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Adidas Fruity Rhythm S. Cute Luxe Berry Passion Red Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Keiko Mecheri Grenats Arno Sorel Sensuelle Max Azria BCBGirls Metro Jeanne Arthes Sexy Me No2 Sorelle Fontana If for Women