Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

The Babes Passion Berry Oriflame dla kobiet

The Babes Passion Berry Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

The Babes Passion Berry marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. The Babes Passion Berry został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są frezja i czerwone jagody; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo i paczula.

Frezja Czerwone jagody

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Babes Passion Berry by Oriflame.

The Babes Passion Berry Recenzje Perfum

Pawlo
Pawlo

Okropny zapaszek dla nastolatek. Jakość mizerna a odczucia odbiorcy nijakie.Oriflame pomysł na opakowania ściągnął od Gwen Stefani - bardzo mnie drażnią wszelkie plagiaty.Oznacza to,że firma nie ma własnych pomysłów. Moja sąsiadka rozprowadza oriflame i ciągle usiłuje coś prezentować.Jeszcze nic mnie pozytywnie nie zaskoczyło. A ta seria wód to już prawdziwa porażka. Dla 15-16 latek do szkoły i na dyskotekę.

The Babes Passion Berry by Oriflame 1.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame The Babes Passion Berry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame The Babes Passion Berry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Babes Passion Berry marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Babes Passion Berry marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Naomi Campbell Seductive Elixir Fragonard Belle de Soleil Police Pure Woman Jean Patou Eau de Patou Fresh Sake Franck Olivier Private Shiseido Zen Eau de Parfum Thymes Kimono Rose Laurence Dumont Vanille Framboise Esprit Celebration Happy Vibes for Her Katy Perry Purr