Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Soul Oriflame dla mężczyzn

Soul Oriflame dla mężczyzn

ziołowy
Soul Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Soul Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Soul marki Oriflame to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Soul został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Vermorel. Nutami głowy są bergamotka, jałowiec, grejpfrut, bazylia, wawrzyn i czerwone jabłko; nutami serca są kolendra, zamsz, rozmaryn, tymianek i jodła; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Bergamotka Jałowiec Grejpfrut Bazylia Wawrzyn Czerwone jabłko

Kolendra Zamsz Rozmaryn Tymianek Jodła

Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soul by Oriflame.

Soul Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Soul, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Soul, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soul marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soul marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Freya Joop! Joop! Homme Guerlain Samsara Eau de Parfum s.Oliver s.Oliver Original Women Oriflame Energising Oriflame Glacier Oriflame Athena Sensual Breeze Zara Zara Black Peony Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Puma Animagical Woman Avon Surrender Jessica Simpson Fancy Nights Yves Rocher Ode à l'amour Montblanc Femme de Montblanc Cacharel Liberte Avon Tomorrow Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Bruno Banani Bruno Banani Woman Lattafa Perfumes Ameer Al Oudh