Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Soul Oriflame dla mężczyzn

Soul Oriflame dla mężczyzn

ziołowy

Soul marki Oriflame to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, jałowiec, grejpfrut, bazylia, wawrzyn i czerwone jabłko; nutami serca są kolendra, zamsz, rozmaryn, tymianek i jodła; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Bergamotka Jałowiec Grejpfrut Bazylia Wawrzyn Czerwone jabłko

Kolendra Zamsz Rozmaryn Tymianek Jodła

Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soul by Oriflame.

Soul Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Soul, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Soul, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soul marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soul marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Freya Joop! Joop! Homme s.Oliver s.Oliver Original Women Oriflame Energising Oriflame Glacier Paco Rabanne Black XS Potion for Her Oriflame Athena Sensual Breeze Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Puma Animagical Woman Avon Surrender Jessica Simpson Fancy Nights Britney Spears Believe Yves Rocher Ode à l'amour Avon Tomorrow Moschino Moschino Funny! Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Bruno Banani Bruno Banani Woman Hermes Cuir d`Ange Pamela Anderson Malibu Day