Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Solliden for Him Oriflame dla mężczyzn

Solliden for Him Oriflame dla mężczyzn

Miałem: 3

Solliden for Him marki Oriflame to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Solliden for Him został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, piżmo, drzewo gwajakowe, gałka muszkatołowa, bergamotka, mandarynka i pieprz.

Lawenda Piżmo Drzewo gwajakowe Gałka muszkatołowa Bergamotka Mandarynka Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solliden for Him by Oriflame.

Solliden for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Solliden for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Solliden for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solliden for Him marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solliden for Him marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Molton Brown Cool Buchu Joop! Jump Summer Temptation B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Demeter Fragrance Espresso James Heeley Esprit du Tigre D`Orsay Chevalier d'Orsay NANADEBARY Green Brandy Parfums Brandy Esme Rene Adam's Secret Ana Salazar Silencio Mansfield Antonio De Curtis