Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Solliden for Her Oriflame dla kobiet

Solliden for Her Oriflame dla kobiet

Miałem: 6

żółtych kwiatów
Solliden for Her Oriflame dla kobiet Zdjęcia Solliden for Her Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Solliden for Her marki Oriflame to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Solliden for Her został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicole Mayu. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, róża, nuty zielone, drzewo sandałowe i piżmo.

Jaśmin Ylang-ylang Róża Nuty zielone Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solliden for Her by Oriflame.

B.U. Tease Blue
Avon Jet Femme

Solliden for Her Recenzje Perfum

Levonn
Levonn

Zapach jest po prostu .. dziwny. Na pierwszy plan wybija się róża, zaś zaraz za nią pobrzmiewa jaśmin, ylang-ylang i zielone nuty. To wszystko układa się w świdrującą i drażniącą mieszankę. Totalnie nie mój zapach. Na mnie utrzymuje się ok. 4-5 godzin, zaś projekcję ma przeciętną. Cóż, cieszę się, że mój flakonik się skończył. Może komuś się spodobać, ale na pewno nie mi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Solliden for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Solliden for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solliden for Her marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solliden for Her marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Alfred Sung Sha Versace Versus Time For Energy Azzaro Blue Charm Oscar de la Renta Volupte Lubin L`Eau Neuve Guerlain Samsara Shine Jardin de France Muguet Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Luciano Soprani Solo Soprani Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Dana Zig Zag Philosophy Eternal Grace