Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Solliden for Her Oriflame dla kobiet

Solliden for Her Oriflame dla kobiet

Miałem: 6

żółtych kwiatów

Solliden for Her marki Oriflame to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, róża, nuty zielone, drzewo sandałowe i piżmo.

Jaśmin Ylang-ylang Róża Nuty zielone Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solliden for Her by Oriflame.

B.U. Tease Blue
5th Avenue

Solliden for Her Recenzje Perfum

Levonn
Levonn

Zapach jest po prostu .. dziwny. Na pierwszy plan wybija się róża, zaś zaraz za nią pobrzmiewa jaśmin, ylang-ylang i zielone nuty. To wszystko układa się w świdrującą i drażniącą mieszankę. Totalnie nie mój zapach. Na mnie utrzymuje się ok. 4-5 godzin, zaś projekcję ma przeciętną. Cóż, cieszę się, że mój flakonik się skończył. Może komuś się spodobać, ale na pewno nie mi.

Solliden for Her by Oriflame 1.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Solliden for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Solliden for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solliden for Her marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solliden for Her marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Bobbi Brown Almost Bare Monyette Paris Coquette Tropique Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Frapin Esprit de Fleurs Gabriela Sabatini Wild Wind Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Nina Ricci Ricci Club Cofinluxe Watt Mauve La Bouquetiere La Narratrice