Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

So Fever Him Oriflame dla mężczyzn

So Fever Him Oriflame dla mężczyzn

morski
So Fever Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia So Fever Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia So Fever Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia So Fever Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia So Fever Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

So Fever Him marki Oriflame to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, So Fever Him został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christiane Plos. Nutami głowy są papryczka pimento, nuty morskie i słodka pomarańcza; nutami serca są kwiat pomarańczy, geranium bourbon i kadzidło; nutami bazy są imbir, paczula, wanilia i białe piżmo.

Papryczka pimento Nuty morskie Słodka pomarańcza

Kwiat pomarańczy Geranium bourbon Kadzidło

Imbir Paczula Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Fever Him by Oriflame.

Jacomo for Men
U by Ungaro Fever for Him

So Fever Him Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Cały wczorajszy wieczór zachodziłem w głowę skąd ja znam ten zapach? Jednocześnie cały czas miałem przeświadczenie, że nadal mam go w swojej kolekcji. Dziś mnie olśniło i sprawdziłem. Jest dokładnie tak, jak myślałem. So Fever Oriflame jest dokładną kopią wydanego 5 lat temu wspólnego "dzieła" Ungaro i Avon- "U by Ungaro Fever". Pisałem już przy okazji oceny Voyager Spirit (kopia avonowskiego Patrick Dempsey Legacy), że Oriflame wielokrotnie stosował już podobny "zabieg"- lansował jako własną nowość zapach wypuszczony wcześniej (i wycofany) przez Avon. W tym przypadku jest dokładnie tak samo. Cała baza So Fever jest identyczna jak w Fever, tylko początek, dla zamydlenia oczu jest "popsuty" słodkim geranium. No i krócióteńko czuć tę papryczkę. Od piętnastej minuty mamy jednak kropka w kropkę Fevera (tego od Ungaro) i tak jest już do końca. Tak się szczęśliwie składa, że w swojej obecnej kolekcji posiadam jeszcze cały flakon tamtej wody, więc mogę te dwa zapachy zestawić ze sobą i porównać. I tu niestety Oriflame przegrywa zarówno pod względem trwałości (U by Ungaro Fever spokojnie trzyma 6 godzin) jak i projekcji. Ale będę ten zapach lubił, bo raz, że Fevera już nigdzie nie można kupić, dwa, to pierwszy od dawien dawna zapach szwedzkiego koncernu, w którym nie wyczuwam słodko-chemicznej nuty "oriflame".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame So Fever Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame So Fever Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Fever Him marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Fever Him marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Bvlgari BLV Pour Homme Jil Sander Sport for Men Mustang Mustang Jacomo Aura for Men Montale Aoud Lime Ajmal Shadow Faconnable Faconnable Stripe Bois 1920 Come la Luna Truefitt & Hill Trafalgar Mazzolari Lui Gianni Campagna Bespoke Otto Kern Egoluxe Masculin