Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

So Fever Her Oriflame dla kobiet

So Fever Her Oriflame dla kobiet

lekko korzenny
So Fever Her Oriflame dla kobiet Zdjęcia So Fever Her Oriflame dla kobiet Zdjęcia So Fever Her Oriflame dla kobiet Zdjęcia So Fever Her Oriflame dla kobiet Zdjęcia So Fever Her Oriflame dla kobiet Zdjęcia

So Fever Her marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, So Fever Her został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka i różowy pieprz; nutami serca są kwiat imbiru, kwiat jabłoni i mirabelka; nutami bazy są drzewo sandałowe, czarna lukrecja, lukrecja i wanilia.

Bergamotka Czarna porzeczka Różowy pieprz

Kwiat imbiru Kwiat jabłoni Mirabelka

Drzewo sandałowe Czarna lukrecja Lukrecja Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Fever Her by Oriflame.

Rochas Soleil
Far Away Dreams
U by Ungaro Fever

So Fever Her Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

So Fever wita nas białymi kwiatami oraz orzeźwiającymi owocami. Po chwili dołącza słodka wanilia, co trwa przez jakiś czas. Na końcu wyczuwam już samą wanilię i drewno sandałowe. Imbiru i bergamotki nie wyczuwam wcale. Całość wydaje się być bardzo przemyślana od początku do końca, składniki ładnie się przenikają i tworzą harmonijna całość.

Zapach bardzo ciepły, zmysłowy, nieco mydlany. Idealny na porę jesienno-zimową. Czuję się w nim dojrzale i seksownie. Wydaje mi się, że So Fever najbardziej pasowałby do wyzwolonej trzydziestolatki, która nie boi się eksperymentów (oczywiście na każdej płaszczyźnie życiowej) :) Kampania reklamowa trafiona w dziesiątkę i bardzo pasuje do charakteru zapachu.

Nie znam wymienionych dzieł, z którymi So Fever jest tutaj porównywany. Mogę jedynie stwierdzić, że całość zaciekawiła mnie na tyle, że mogłabym nosić go na co dzień, choć do tej trzydziestki mi jeszcze sporo brakuje :)

Poważną wadą zapachu jest natomiast trwałość – u mnie są to jakieś 3, 4 godziny. Bardzo szkoda, bo spodziewałam się, że tak ciepła i wyrazista kompozycja będzie się lepiej utrzymywać.

cirilla
cirilla

Zapach do złudzenia przypomina mi zapach Christiny Aguilery (ten w czarno białej buteleczce).
Jednak są one od siebie różne, bo tamten ma lekką kwaskowatość, a So fever - jest słodki do bólu (taki był na początku!). Teraz przebija bardzo... skórka pomarańczowa, w lekkim lukrze.

Przypisano go do kategorii orientalno-kwiatowej. Ja wyczuwam tu bardziej słodkości, z nutą orientu ( to przez ten imbir ), a kwiaty? Jest mnóstwo wanilii oraz czuć czarną porzeczkę. Pieprz? Niestety nic nie czuję. Wyczuwam też słodycz śliwki i lukrecję, a nuta imbiru i drzewa sandałowego dodaje temu zapachowi ciężkości i tak jakby... był on leciutko męskim zapachem. Ale to tylko takie złudzenie.

Nie wiem czy odważyłabym się wypsikać nim, w gorącą letnią noc :) Raczej polecam na te zimne noce, kiedy ubrania są grubsze, a za oknem pada śnieg. Zapach jest ładny, zmysłowy, ale duszący. Słodki!
Utrzymuje się blisko ciała i to dość długo ok. 6 h.

Niestety jego wadą jest odrobina sztuczności. Jak na Oriflame, jest to dobry zapach w poręcznej butelce. Ja kupiłam w ciemno, sugerując się tylko "próbką" papieru w katalogu i nie żałuję. Będę go używać, ale zimą :)

PS. wersja męska jest pikantniejsza. Ta damska wcale.

Arthemid
Arthemid

Zapach ciekawy, troszkę się zawiodłam bo liczyłam na mocniejszą wyczuwalność wszystkich składowych zapachu. Niestety bardzo ulotny ...

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Damska wersja So Fever jest bardzo podobna do trzech zapachów- Avon Tomorrow, Rochas Soleil de Rochas i U By Ungaro Fever for Her. Zero oryginalności. Ładny, "ale (niestety) to już było"...

cappy76
cappy76

Zapach bardzo kremowy z wyczuwalną wanilią i lukrecją .Liczyłam tu na pikantność imbiru połączoną z kwaśnością porzeczki i słodyczą wanilii.Zawiodłam się :(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame So Fever Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame So Fever Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Fever Her marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Fever Her marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Fleur Defendue Naomi Campbell Naomi Campbell Chopard Wish Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Givenchy Ange ou Demon Lancome Tresor Playboy Play It Rock Givenchy Organza Lanvin Eclat d’Arpège Diesel Loverdose Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Christian Dior Dolce Vita Impulse Zen Chanel Allure eau de parfum Oriflame Diamond Musk Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Avon Outspoken by Fergie Calvin Klein Obsession Night Woman Avon Surrender Molinard Habanita L'Esprit