Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Signature Heritage Oriflame dla mężczyzn

Signature Heritage Oriflame dla mężczyzn

kawowy
ziołowy
Signature Heritage Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Signature Heritage Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Signature Heritage marki Oriflame to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Signature Heritage został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są papryka, szałwia i bergamotka; nutami serca są kawa, geranium i irys; nutami bazy są kadzidło, fasolka tonka i cedr.

Papryka Szałwia Bergamotka

Kawa Geranium Irys

Kadzidło Fasolka tonka Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature Heritage by Oriflame.

Signature Heritage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Signature Heritage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Signature Heritage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature Heritage marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature Heritage marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Laura Biagiotti Roma Karl Lagerfeld KL Perry Ellis 360° Red for Men Victoria`s Secret Rapture Iceberg Light Fluid Iceberg Man Etat Libre d`Orange Nombril Immense Antonio Banderas Seduction in Black Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices Sage Machado Amber Giorgio Valenti P.U.R.E. LR Jungle Man