Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Signature Oriflame dla mężczyzn

Signature Oriflame dla mężczyzn

Signature Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Signature Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Signature marki Oriflame to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Signature został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są nektarynka, gruszka i pieprz; nutami serca są drzewo gwajakowe, cedr i gałka muszkatołowa; nutami bazy są ambra, wanilia, wetyweria i piżmo.

Nektarynka Gruszka Pieprz

Drzewo gwajakowe Cedr Gałka muszkatołowa

Ambra Wanilia Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature by Oriflame.

Signature Recenzje Perfum

conneryfan
conneryfan

pamiętam że kiedyś używałem i były piękne. Ale teraz nie pamiętam czy z Avon czy z Oriflame. Czy są podobne?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Architect Oriflame Sir Avebury Lalique Lalique White Burberry London for Men Givenchy Givenchy Gentleman Versace Dreamer Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Oriflame Excite Oriflame Manful Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Cartier Declaration d'Un Soir DSQUARED² Potion Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Joop! Joop! Homme Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Chanel Egoiste Bvlgari Aqva Pour Homme Hugo Boss Boss Bottled Eon Productions James Bond 007 Ocean Royale Cerruti L`Essence de Cerruti