Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Saga Oriflame dla kobiet

Saga Oriflame dla kobiet

Saga Oriflame dla kobiet Zdjęcia Saga Oriflame dla kobiet Zdjęcia Saga Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Saga marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Saga został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicole Mayu. Nutami głowy są róża i czarna porzeczka; nutami serca są brzoskwinia, Śliwka i nuty kwiatowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i paczula.

Róża Czarna porzeczka

Brzoskwinia Śliwka Nuty kwiatowe

Drzewo sandałowe Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saga by Oriflame.

Saga Recenzje Perfum

Owocowy – z wyraźną nutą śliwki i brzoskwini, w tle odrobina paczuli. Całość byłaby urocza, gdyby nie jakość składników, które trącą niestety sztucznością. Bardzo nietrwały zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Saga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Saga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saga marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saga marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Cartier Baiser Vole Jean Paul Gaultier Classique Elie Saab Le Parfum Givenchy Amarige Acqua di Parma Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Santa Maria Novella Marescialla Tom Ford Neroli Portofino Avon Premiere Luxe Serge Lutens Serge Noire Coty Vanilla Fields Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu M. Micallef Gaiac Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Thierry Mugler A*Men Yves Rocher Vanille Noire Santa Maria Novella Frangipane Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Terry de Gunzburg Lumiere d'Epices Christina Aguilera X Pose Stardust