Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Saga Oriflame dla kobiet

Saga Oriflame dla kobiet

Saga marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża i czarna porzeczka; nutami serca są brzoskwinia, Śliwka i nuty kwiatowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i paczula.

Róża Czarna porzeczka

Brzoskwinia Śliwka Nuty kwiatowe

Drzewo sandałowe Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saga by Oriflame.

Saga Recenzje Perfum

Owocowy – z wyraźną nutą śliwki i brzoskwini, w tle odrobina paczuli. Całość byłaby urocza, gdyby nie jakość składników, które trącą niestety sztucznością. Bardzo nietrwały zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Saga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Saga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saga marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saga marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo In Black M. Micallef Gaiac Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christina Aguilera X Pose Stardust Frapin Nevermore Basile Basile Historiae Mystic Oud Perris Monte Carlo Bois d‘Oud Christian Lacroix Tumulte Rasasi Rasha Olivier Durbano Heliotrope Carner Barcelona Tardes Profumum Roma Arso L`Artisan Parfumeur Al Oudh Rouge Bunny Rouge Embers Michal Szulc Sale Perfume 01 Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Madonna Truth or Dare Tom Ford Sahara Noir Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin