Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Saga Oriflame dla kobiet

Saga Oriflame dla kobiet

Saga Oriflame dla kobiet Zdjęcia Saga Oriflame dla kobiet Zdjęcia Saga Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Saga marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Saga został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicole Mayu. Nutami głowy są róża i czarna porzeczka; nutami serca są brzoskwinia, Śliwka i nuty kwiatowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i paczula.

Róża Czarna porzeczka

Brzoskwinia Śliwka Nuty kwiatowe

Drzewo sandałowe Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saga by Oriflame.

Saga Recenzje Perfum

Winter
Winter

A ja zdecydowanie powiem, że to był mega trwały zapach. Nigdy tego nie zapomnę, gdy spsikałam się za dużo nim, to nie mogłam niemalże wytryzmać i trwał, trwał i trwał na ubraniu :))) Zdecydowanie bardziej zielony zapach niż owocowy. U mnie na skórze przebijały się głównie nuty kwiatowe i kojarzyły mi się z zielonym lasem, w którym mieszkają wróżki :) to tak w skrócie dużym. Jak na swoją cenę i półkę, w której ten zapach się znajdował, był naprawdę przyzwoity jeśli chodzi o trwałość i projekcję. Z pewnością nie był to szczyt perfumiarstwa, ale zapach normalny i przyzwoity w swojej półce cenowej.

2017

Owocowy – z wyraźną nutą śliwki i brzoskwini, w tle odrobina paczuli. Całość byłaby urocza, gdyby nie jakość składników, które trącą niestety sztucznością. Bardzo nietrwały zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Saga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Saga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saga marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saga marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Valentino V pour Homme Cartier Baiser Vole Jean Paul Gaultier Classique Elie Saab Le Parfum Acqua di Parma Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée Santa Maria Novella Marescialla Lancome Poeme Yves Rocher Vanille Noire Paco Rabanne XS Avon Premiere Luxe Serge Lutens Serge Noire Coty Vanilla Fields Joop! Joop! Femme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu M. Micallef Gaiac Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Loewe Loewe 7 Yves Saint Laurent Black Opium