Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

S8 Oriflame dla mężczyzn

S8 Oriflame dla mężczyzn

S8 marki Oriflame to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, grejpfrut, fiołek, mandarynka, czarny pieprz, kardamon, paczula i fasolka tonka.

Piżmo Grejpfrut Fiołek Mandarynka Czarny pieprz Kardamon Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S8 by Oriflame.

Intimately Yours Men

S8 Recenzje Perfum

S8 by Oriflame 2.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame S8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame S8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S8 marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S8 marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Annick Goutal Eau de Lavande Banana Republic Slate Caron Pour Un Homme de Caron Jardin de France Naturelle Penhaligon`s Douro Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Creative Universe Beth Terry Mare Norma Kamali Lavande Clarins Eau des Jardins Liz Earle Botanical Essence No.1 Melvita Floral Water Lavender