Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

S8 Oriflame dla mężczyzn

S8 Oriflame dla mężczyzn

S8 Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia S8 Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia S8 Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

S8 marki Oriflame to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. S8 został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, grejpfrut, fiołek, mandarynka, czarny pieprz, kardamon, paczula i fasolka tonka.

Piżmo Grejpfrut Fiołek Mandarynka Czarny pieprz Kardamon Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S8 by Oriflame.

Intimately Yours Men

S8 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame S8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame S8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S8 marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S8 marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) La Perla Grigioperla Attitude Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Yves Rocher Homme Nature Van Heusen Van Heusen Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey Demeter Fragrance Always Focused Solinotes Coco