Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

S8 Oriflame dla mężczyzn

S8 Oriflame dla mężczyzn

Miałem: 5 Chcę: 1

S8 Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia S8 Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia S8 Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

S8 marki Oriflame to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. S8 został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, grejpfrut, fiołek, mandarynka, czarny pieprz, kardamon, paczula i fasolka tonka.

Piżmo Grejpfrut Fiołek Mandarynka Czarny pieprz Kardamon Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S8 by Oriflame.

Intimately Yours Men

S8 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame S8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame S8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S8 marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S8 marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Avon Individual Blue for Him Davidoff Cool Water Freeze Me Banana Republic Slate Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Kenzo Kenzo Homme Fresh Airness Cool Instinct Gap G7 Bold Perfumer`s Workshop Samba for Men Animale Chaleur d`Animale pour Homme Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Demeter Fragrance Lavender Martini