Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Rose of Dreams Oriflame dla kobiet

Rose of Dreams Oriflame dla kobiet

pikantny
Rose of Dreams Oriflame dla kobiet Filmy
Rose of Dreams Oriflame dla kobiet Zdjęcia Rose of Dreams Oriflame dla kobiet Zdjęcia Rose of Dreams Oriflame dla kobiet Zdjęcia Rose of Dreams Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Rose of Dreams marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose of Dreams został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexis Dadier. Perfumy zawierają takie składniki, jak trufla, róża majowa i francuska róża.

Trufla Róża majowa Francuska róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose of Dreams by Oriflame.

L`Or de Torrente

Rose of Dreams Recenzje Perfum

chjena
chjena

To taka zakurzona, trochę melancholijna róża, nieco podobna w swojej herbaciano-kawiarnianej odsłonie do L'Or Torrente. Róża ze snów to zapach spokojny, nostalgicznie jesienny i jestem święcie przekonana, że takich perfum używała bohaterka piosenki Andrzeja Zauchy "Byłaś serca biciem". To ta sama nieco smętna, przepełniona tęsknotą atmosfera, jest i miłość, w końcu Zaucha lubił o tym śpiewać, a jak miłość to i róża. Róża jednak trochę ususzona, jeśli ktoś czeka godzinami nocami pod oknem kwiaty mogą nie być już pierwszej świeżości.

Dodanie do piramidy nut trufli było ciekawym zabiegiem, bo nie jest to popularny składnik. Dzięki temu Rose of Dreams nie jest przesłodzone ani infantylne, raczej szlachetne i może uchodzić za zapach zdecydowanie droższy, niż jest w rzeczywistości. Niestety jest to pozycja wycofana, ale upolować jeszcze na serwisach aukcyjnych lub z drugiej ręki się da, więc wielbicielom róży i takich snujących się powoli niczym dym papierosowy aromatów szczerze polecam testy.

Savanoja
Savanoja

To róża za snu, z sennej mary, naprawdę! Nie przesłodzona, chłodna, wilgotna, momentami lekko ziemista. Podoba mi się zdecydowanie bardziej niż np Lutensowska "Jej wysokość" ;) Bo niby tu róża oczywista, ale jednak nie tak do końca. Soczysta lekkość z delikatnie zaznaczoną ni to drzewnością, ni to nutką "bagienną" (ale nie tak mdłą jak bywa w przypadku paczuli). I to właśnie połączenie mnie urzekło, to ono daje mi wrażenie zapachu ze snu, surrealizmu.
Odnalazłam tu też spore podobieństwo do L'Or de Torrente, podobna cierpkość i goryczka.
Najbardziej podoba mi się chwila tuż po ułożeniu na skórze, z czasem kompozycja jak dla mnie odrobinę za bardzo się wysładza, ale to już zapewne kwestia mojej skóry, która potrafi każdą szorstkość zamienić w cukierek.
Oriflame znów bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, to perfumy nieszablonowe, oryginale, wymykające się z ram, zamknięte w pięknym flakonie. Gdyby tylko sam korek wykonano z ciekawszego materiału... Ale wtedy już na 100% kosztowały by co najmniej dwa razy tyle, a tak za dosłowne grosze mamy produkt godzien naprawdę wyższej półki :)
Parametry są tu dla mnie trudne do oszacowania, sama często dopsikuję (ze względu na zauroczenie otwarciem), jednak na pewno nie są słabe, wyczuwalność przez nosiciela jest bardzo dobra, jakiś ogonek na pewno też pozostawia przez dobrych parę godzin.

amanda
amanda

To taki przyjemny zapach róży z początku.
Dość słodkiej unurzanej w cukierkowej słodyczy,jednak niezbyt nachalnej.
W pózniejszej fazie stające się bardziej kremowe.
Wyszły z pod szyldu Oriflame a naprawdę godne są wyższej półki.
Podobne kosztują sporo więcej a te zbytnio od szlachetniejszej braci nie odstają.
Powiem więcej,mogą je z czystym sumieniem doganiać.
Urocze,lekkie,kobiece i za bardzo przystępną cenę. Tak trzymać.

monika690
monika690

Flakonik faktycznie jest uroczy, kolor i kształt. Zapach mocno różany, na początku wyczuwam coś na kształt trufli, chociaż nigdy nie wąchałam trufli, ten zapach jest inny, jakby lekko ziemisty. Ja jako miłośniczka różanych zapachów jestem zadowolona.

Hazardzistka
Hazardzistka

Niestety żadnej trufli w tym zapachu nie wyczuwam. Mimo wszystko lubię ten zapach. Może nie na co dzień , bo jest zbyt jednostajny, ale na ,,różany dzień" jest w sam raz. Jak na perfumy Oriflame jest dosyć trwały - ok. 5h. No i ten śliczny flakonik, zdjęcie nie oddaje jego uroku. Polecam :)

marta34
marta34

Piękny zapach róży, gęsty, słodki i wyrafinowany.To Oriflame a zapach na równi z półką Diora:) Taka jest moja opinia, bo używam i jednych i drugich:) Polecam...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Rose of Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Rose of Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose of Dreams marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose of Dreams marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Torrente L`Or de Torrente The Different Company Sublime Balkiss Calvin Klein Obsession Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka Si Lolita Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Christian Dior Dune Yves Saint Laurent Elle Guerlain Samsara Eau de Toilette Oriflame Paradise Agent Provocateur Eau Provocateur Giorgio Armani Armani Code for Women Hermes L’Ambre des Merveilles Nina Ricci Ricci Ricci Agent Provocateur L'Agent Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Yves Rocher Voile d'Ambre Thierry Mugler Angel Eau de Toilette