Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Radiant Lights Oriflame dla kobiet

Radiant Lights Oriflame dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

Radiant Lights Oriflame dla kobiet Zdjęcia Radiant Lights Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Radiant Lights marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Radiant Lights został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, gruszka i winogrona; nutami serca są cedr, mimoza, lilia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Kwiat pomarańczy Gruszka Winogrona

Cedr Mimoza Lilia Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Radiant Lights by Oriflame.

Radiant Lights Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Radiant Lights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Radiant Lights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Radiant Lights marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Radiant Lights marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Gardenia Passion Jacomo Paradox Ghost Ghost Cherish Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Juicy Couture Eau de Couture Herve Leger Rose Leger Dorin Un Air de Damas Tubereuse Myrurgia Promesa de Amor DSH Perfumes Dirty Rose Apothia IF La Bouquetiere Tendre est la Nuit