Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Radiant Light Oriflame dla kobiet

Radiant Light Oriflame dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

Radiant Light Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Radiant Light marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Radiant Light został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, gruszka i winogrona; nutami serca są cedr, mimoza, lilia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Kwiat pomarańczy Gruszka Winogrona

Cedr Mimoza Lilia Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Radiant Light by Oriflame.

Radiant Light Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Radiant Light, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Radiant Light, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Radiant Light marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Radiant Light marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mariella Burani Amuleti Eau D`Italie Magnolia Romana Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich By Kilian Beyond Love Guerlain Muguet Clinique Clinique Happy Summer Spray Pacifica Tahitian Gardenia Yardley Heritage Collection: Orange Blossom DSH Perfumes Pink Gardenia Caesars World Caesars Woman Diane von Furstenberg Tatiana Kenzo L`Eau de Kenzo Amour