Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Pure Lust Oriflame dla kobiet

Pure Lust Oriflame dla kobiet

Miałem: 1

Pure Lust Oriflame dla kobiet Zdjęcia Pure Lust Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Pure Lust marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure Lust został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe.

Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Lust by Oriflame.

Pure Lust Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Pure Lust, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Pure Lust, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Lust marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Lust marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ysatis Iris Marc Jacobs Blush Intense Cartier Panthere de Cartier Eau Legere Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Yves Rocher Tendre Jasmin Creed Fantasia de Fleurs Renee Jasmine Caron Farnesiana Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Faith Hill Faith Hill Cliff Richard Summer Holiday Miller et Bertaux Shanti Shanti