Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Precious Moments Red Dream Oriflame dla kobiet

Precious Moments Red Dream Oriflame dla kobiet

karmelowy
Precious Moments Red Dream Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Precious Moments Red Dream marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Precious Moments Red Dream został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko, czarna porzeczka i jeżyna; nutami serca są magnolia i jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i karmel.

Czerwone jabłko Czarna porzeczka Jeżyna

Magnolia Jaśmin

Nuty drzewne Piżmo Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Precious Moments Red Dream by Oriflame.

Precious Moments

Precious Moments Red Dream Recenzje Perfum

hedera_helix
hedera_helix

Bardzo ładny, kobiecy, subtelnie słodki i trochę świeży zapach.
Trwałość do 4 godzin. Możliwe, że jeszcze zdecyduję się na jego zakup.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Precious Moments Red Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Precious Moments Red Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Precious Moments Red Dream marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Precious Moments Red Dream marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame VIP Only Oriflame Excite Force Oriflame Ice Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Avon Herve Leger Femme Mexx Mexx Woman Britney Spears Fantasy Avon Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets Yves Rocher Neonatura Cocoon Avon Avon Jet Femme Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Britney Spears Radiance Britney Spears Circus Fantasy Naomi Campbell Cat Deluxe Britney Spears Midnight Fantasy Avon Bond Girl 007 Cacharel Amor Amor Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Gres Cabotine Moon Flower Avon True Glow