Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Precious Moments Oriflame dla kobiet

Precious Moments Oriflame dla kobiet

Precious Moments Oriflame dla kobiet Zdjęcia Precious Moments Oriflame dla kobiet Zdjęcia Precious Moments Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Precious Moments marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Precious Moments został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Nutami głowy są jabłko, dzikie jagody, czarna porzeczka i jeżyna; nutami serca są białe kwiaty, magnolia i jaśmin; nutami bazy są wyszukane drewna, karmel i białe piżmo. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jabłko, czerwone jagody, białe kwiaty i nuty drzewne.

Jabłko Dzikie jagody Czarna porzeczka Jeżyna

Białe kwiaty Magnolia Jaśmin

Wyszukane drewna Karmel Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Precious Moments by Oriflame.

Precious Moments Red Dream

Precious Moments Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Kolejny cherlawy zapach od Ori.
Są to jedne z tych perfum, które powodują uczucie zimna na plecach, bo strach myśleć, że takie pomyłki potencjalnie mogą niedługo stłamsić takie arcydzieła jak Marcel, Mirage, czy kilka innych perełek z oferty Oriflame, z tych dedykowanych dla Pań.
Zapach "Cennych Chwil" zamyka się w angielskim przymiotniku 'girly'. Brokat, różowe opary i tandeta (piszę wszelako bez urągania), kojarzą się jednoznacznie infantylnie. Białe kwiatki, magnolia, białe piżmo, słodkie jabłko i jagódki.
Absolutna wtórność wcielona z odrobiną karmelu. Choć miły dla nosa, to jest pokroju toaletowego odświeżacza. Nie warte absolutnie swojej ceny. Strona Ori proponuje za nie 100 zł - dla mnie obłęd. 10 zł to i tak dużo za PM. Do tego te drobinki.. Rozstroiły atomizer, który obecnie pluje kałużą, zamiast rozpylać. Do tego sprawiają wrażenie oślizgłości i kleistości.
Moje subiektywne odczucia są niestety zbyt obciążające, bym nazwał je więcej niż "Partaniną".

Hazardzistka
Hazardzistka

Pierwszy raz spotkałam się z perfumami, które na mnie zwyczajnie śmierdzą. Z początku myślałam, że to wina zepsucia perfum, np. przez trzymanie na słońcu. Jednak później spróbowałam z innego flakonu i i efekt był taki sam. Zresztą podobnie stwierdzało moje otoczenie, w zwiząku z czym musiałam biec do łazienki, zmywać z siebie to ,,pachnidło". Chciałabym czuć w tych perfumach jabłka, kwiaty lub nuty drzewne. Na mnie zapach jest świdrujący, kwaśno-ostry, wwiercający się w nos i na pewno nie ładny i delikatny. Przyznam się szczerze, że nie pierwszy raz na mojej skórze perfumy z Oriflame pachną źle - właśnie jakby były zepsute. Co ciekawe, ten efekt występuje tylko po spróbowaniu ich z flakonu, natomiast z próbki już nie. :)

Marimeko
Marimeko

wspaniałe :) świeże,lekkie,kobiece,na lato genialne :)

Martielle
Martielle

Hm cóż mogę powiedzieć o tych perfumach.... gdybym nie wiedziała, że są sygnowane marką Oriflame, z pewnością pomyliłabym je z jakimiś z górnej półki. Są fantastyczne, świeże, słodkie. Mój szef stwierdził, że piękniejszego zapachu jeszcze nie spotkał a jest to facet który byle czym się nie zadowala ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Precious Moments, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Precious Moments, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Precious Moments marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Precious Moments marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Incandessence Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Oriflame Elvie Avon Far Away Lady Gaga Fame Lancome Tresor Midnight Rose Oriflame Enigma Montale Intense Cafe Viktor&Rolf Flowerbomb Oriflame Mirage Escada Rockin' Rio Hugo Boss Deep Red Avon Little Red Dress Calvin Klein Forbidden Euphoria Chopard Casmir Versace Bright Crystal Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Puma Flowing Britney Spears Fantasy Avon Tomorrow