Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Power Woman Oriflame dla kobiet

Power Woman Oriflame dla kobiet

Power Woman Oriflame dla kobiet Zdjęcia Power Woman Oriflame dla kobiet Zdjęcia Power Woman Oriflame dla kobiet Zdjęcia Power Woman Oriflame dla kobiet Zdjęcia Power Woman Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Power Woman marki Oriflame to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Power Woman został wydany w 2013 roku. Power Woman stworzyli Maurice Roucel i Evelyne Boulanger. Nutami głowy są frezja, imbir i herbata; nutami serca są róża, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są paczula i ambra.

Frezja Imbir Herbata

Róża Jaśmin Kwiat pomarańczy

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Power Woman by Oriflame.

Power Woman Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

O tym zapachu mogę powiedzieć tak – mało „Power”, dużo „Woman”. Świeży, lekki, kobiecy, ale niestety powera(wbrew nazwie) za dużo to to nie ma. Podoba mi się ta herbaciana świeżość, biała czystość kwiatów i zmysłowa ambra. Zapach jest zielony i energetyczny, w sam raz na lato. Na początku pachnie trochę jak syrop na kaszel i z ostrą nutą imbiru, ale po chwili to mija. W sumie to chyba nic bym w nim nie zmieniła, bo moim zdaniem wszystko jest tu dobrane idealnie! Za każdym razem gdy wącham korek albo się pryskam, wydaje mi się, że czuję na języku „smak” tego zapachu. Jest kwaskowaty, lekko słodki i doskonale gasiłby pragnienie. Tylko kto wymyślił taką mylna kampanię? To trochę tak, jakby puścić do dystrybucji trailer thrillera, by w kinie uświadomić sobie, że jest to jednak komedia. Oba gatunki bardzo lubię, ale jednak człowiek kupując bilet spodziewa się czegoś innego. Zapach, trwałość i projekcję oczywiście oceniam na 5, ale kampanię reklamową i całą otoczkę – 2.

Fifinka5
Fifinka5

Zapach zgodnie z hasłami reklamowymi miał być energetyczny, dla kobiet pewnych siebie, żywiołowy. Dla mnie taki nie jest. Jest klasyczny, z lekką pikantną nutą, która zamienia się w słodki, przyjemny, otulający zapach. Bardziej dla osób ze spokojną i stonowaną naturą. Bez iskry.

Beatafm
Beatafm

Power na początku sprawia wrażenie bardzo dobrze zrobionego zapachu, jest całkiem przyjemny, ale trwa to zaledwie kilka chwil i ulatnia się nie pozostawiając śladu, przynajmniej dla mojego nosa. A szkoda...

amanda
amanda

Przyjemny aromat zielonej herbatki doprawiony świeżym lekko ostrym imbirem. Trochę frezji z różą i jaśminem łagodzą imbirową nutę.
Najbardziej daje wyczuć się herbatka.
Nie mogę powiedzieć zle o tym zapachu bo nie jest zły, ale spodziewałm się właśnie owego powera , mocy, większej iskry. Zapachu mającego w sobie coś przyciągającego bardziej zapadającego w pamięć jak chociażby Enigma, Mirage a jest to taki letni w odbiorze zapach nie wywołujący większych emocji.
Taki dobry na lato herbaciany zapach jakich wiele i ma sporo szans dołączenia do reszty.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Power Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Power Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Power Woman marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Power Woman marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Perles De Lalique Madonna Truth or Dare Mauboussin Mauboussin Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Oriflame Amber Elixir Night Lalique Tendre Kiss Givenchy Ange ou Demon The Different Company Sublime Balkiss Guerlain La Petite Robe Noir Lolita Lempicka Si Lolita Christian Dior Poison Yves Rocher Neonatura Cocoon Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lady Gaga Fame Beyonce Heat Oriflame Eclat Weekend Oriflame Mirage Molinard Habanita Hermes Elixir des Merveilles Lolita Lempicka Lolita Lempicka