Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Power Woman Oriflame dla kobiet

Power Woman Oriflame dla kobiet

Power Woman marki Oriflame to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Power Woman stworzyli Maurice Roucel i Evelyne Boulanger. Nutami głowy są frezja, imbir i herbata; nutami serca są róża, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są paczula i ambra.

Frezja Imbir Herbata

Róża Jaśmin Kwiat pomarańczy

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Power Woman by Oriflame.

Alien Eau Extraordinaire

Power Woman Recenzje Perfum

Fifinka5
Fifinka5

Zapach zgodnie z hasłami reklamowymi miał być energetyczny, dla kobiet pewnych siebie, żywiołowy. Dla mnie taki nie jest. Jest klasyczny, z lekką pikantną nutą, która zamienia się w słodki, przyjemny, otulający zapach. Bardziej dla osób ze spokojną i stonowaną naturą. Bez iskry.

Beatafm
Beatafm

Power na początku sprawia wrażenie bardzo dobrze zrobionego zapachu, jest całkiem przyjemny, ale trwa to zaledwie kilka chwil i ulatnia się nie pozostawiając śladu, przynajmniej dla mojego nosa. A szkoda...

amanda
amanda

Przyjemny aromat zielonej herbatki doprawiony świeżym lekko ostrym imbirem. Trochę frezji z różą i jaśminem łagodzą imbirową nutę.
Najbardziej daje wyczuć się herbatka.
Nie mogę powiedzieć zle o tym zapachu bo nie jest zły, ale spodziewałm się właśnie owego powera , mocy, większej iskry. Zapachu mającego w sobie coś przyciągającego bardziej zapadającego w pamięć jak chociażby Enigma, Mirage a jest to taki letni w odbiorze zapach nie wywołujący większych emocji.
Taki dobry na lato herbaciany zapach jakich wiele i ma sporo szans dołączenia do reszty.

Power Woman by Oriflame 4.00 out of 5 based on 14 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Power Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Power Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Power Woman marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Power Woman marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lady Gaga Fame Lalique Tendre Kiss Marc Jacobs Daisy Oriflame Mirage Mauboussin Mauboussin Christian Dior Poison Yves Rocher Neonatura Cocoon The Body Shop Red Musk Oriflame Amber Elixir Night Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Hermes Elixir des Merveilles Avon Christian Lacroix Absynthe Molinard Habanita The Different Company Sublime Balkiss Rihanna Nude Molinard Nirmala Montblanc Femme de Montblanc Madonna Truth or Dare Oriflame M by Marcel Marongiu