Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pop Glam Electric Yellow Oriflame dla kobiet

Pop Glam Electric Yellow Oriflame dla kobiet

Pop Glam Electric Yellow Oriflame dla kobiet Zdjęcia Pop Glam Electric Yellow Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Pop Glam Electric Yellow marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pop Glam Electric Yellow został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Roques. Nutami głowy są cytrusy, pomarańcza i czarna porzeczka; nutami serca są czerwona porzeczka, pieprz i konwalia; nutami bazy są malina i wanilia.

Cytrusy Pomarańcza Czarna porzeczka

Czerwona porzeczka Pieprz Konwalia

Malina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pop Glam Electric Yellow by Oriflame.

Pop Glam Electric Yellow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Pop Glam Electric Yellow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Pop Glam Electric Yellow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pop Glam Electric Yellow marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pop Glam Electric Yellow marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Campos de Ibiza Higo Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Kerry Katona Outrageous Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Floris Fleur Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Masaki Matsushima mat; Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Playboy Play It Lovely