Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Northern Lights Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

morski
słony

Northern Lights marki Oriflame to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Northern Lights został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, czarna porzeczka i woda morska; nutami serca są jaśmin, geranium, liść fiołka, lilia, cyklamen, morela i nuty zielone; nutami bazy są piżmo, paczula, ambra i malina.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Woda morska

Jaśmin Geranium Liść fiołka Lilia Cyklamen Morela Nuty zielone

Piżmo Paczula Ambra Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Northern Lights by Oriflame.

Northern Lights Recenzje Perfum

Suchunia
Suchunia

Jedne z moich ulubionych, szkoda że już ich nie ma:( Na lato były super, miały w sobie coś lekkiego, miłego...

Alisonmckwas
Alisonmckwas

Szkoda, że wycofane bo choć bardzo nietrwałe to mają w sobie coś bardzo przyjemnego. Nie mogę odnaleźć niczego podobnego, szukam czegoś w podobnym nurcie chłodno słodkich wariacji.

Northern Lights by Oriflame 4.50 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Northern Lights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Northern Lights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Northern Lights marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Northern Lights marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Reminiscence Eau de Rem Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Comptoir Sud Pacifique Eau des Lagons Antonio Banderas Blue Seduction Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Ulric de Varens Mini Blue Michel Germain Deauville Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle Faberlic Alisez LR LR Classics Marbella Royal Apothic City Of Angels