Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Mam: 1 Miałem: 4

morski
słony
Northern Lights Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Northern Lights marki Oriflame to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Northern Lights został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gilbert Apollon. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, czarna porzeczka i woda morska; nutami serca są jaśmin, geranium, liść fiołka, lilia, cyklamen, morela i nuty zielone; nutami bazy są piżmo, paczula, ambra i malina.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Woda morska

Jaśmin Geranium Liść fiołka Lilia Cyklamen Morela Nuty zielone

Piżmo Paczula Ambra Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Northern Lights by Oriflame.

Northern Lights Recenzje Perfum

Suchunia
Suchunia

Jedne z moich ulubionych, szkoda że już ich nie ma:( Na lato były super, miały w sobie coś lekkiego, miłego...

Alisonmckwas
Alisonmckwas

Szkoda, że wycofane bo choć bardzo nietrwałe to mają w sobie coś bardzo przyjemnego. Nie mogę odnaleźć niczego podobnego, szukam czegoś w podobnym nurcie chłodno słodkich wariacji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Northern Lights, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Northern Lights, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Northern Lights marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Northern Lights marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Kenzo L'Eau par Kenzo Lancome O Oui! Michael Kors Island Fiji Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women Yves Rocher Ming Shu The Body Shop Oceanus Perfume Oil Germaine Monteil L`Eau De Monteil Mistral South Seas Antonio Puig Thais Avon Exotic Beaches Faberlic Alisez Galimard Si Tu Savais...