Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

My Red by Demi Moore Oriflame dla kobiet

My Red by Demi Moore Oriflame dla kobiet

My Red by Demi Moore Oriflame dla kobiet Filmy
My Red by Demi Moore Oriflame dla kobiet Zdjęcia My Red by Demi Moore Oriflame dla kobiet Zdjęcia My Red by Demi Moore Oriflame dla kobiet Zdjęcia

My Red by Demi Moore marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. My Red by Demi Moore został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Red by Demi Moore by Oriflame.

Flowerbomb

My Red by Demi Moore Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Nuty:
g: jabłko 'Granny Smith', bergamotka, żurawina
s: plumeria, biała frezja, 'czerwony jaśmin'
b: piżmo, wanilia, annato

Dla mnie są to perfumy kwiatowo-piżmowe, które jak wiele innych niczym się nie wyróżniają. Są bardzo pod publiczkę, pomijając, że słabe i ciche.
Zgodzę się z napomknięciami o ich jednostajności.
Są delikatne i nieskomplikowane w odbiorze, choć nakładziono tam tyle nut. Dla mnie żadna z nich się nie wyróżnia, poza kosmetyczno-pudrową watą cukrową, którą wyczuwam w jakiś sposób. Zapach My Red jest tak jednolity, że na pewno syntetyczny po całości, a szczególnie ten "czerwony jaśmin", dla mnie pic na wodę i artystyczna interpretacja, bo Mandevilla ukazana w spocie reklamowym nie pachnie, co wiem z autopsji. Annato również nie pachnie, to barwnik przemysłowy pochodzenia naturalnego i tyle.
Dochodzą do mnie również jakby rozcieńczone nuty owoców (wiśnia, żurawina) z nutą surowej waniliny, białego piżma i niefajnej nutki typu Avon, co daje efekt tłustego, białego kremu.
Ogólnie rzecz biorąc, jest to kolejne w sumie miłe psikadełko-kameleon, które znika w tłumie innych i tyle po nim.
Projekcja intymna, trwałość= godzinka i po sprawie

Kalypso
Kalypso

Co z tego, że ładny jak pierońsko nietrwały!
Od razu mówię, że jako perfumomaniaczka, jestem uprzedzona do perfum katalogowych firm typu Oriflame, Avon, choć akurat tak się złożyło, że przez Teściową jestem regularnie nimi obdarowywana przy różnych okazjach typu święta, mikołaje itd.
Dzięki temu mam spory pogląd na te zapachy i wyrobione o nich konkretne zapachy-najczęściej są one nietrwałe, choć często ładne, ale za to płaskie, jednowymiarowe, nie zmieniające się z czasem-każda dziewczyna mająca jakieś porządne perfumy będzie wiedzieć o co chodzi, gdy zapach jest nasycony, wibrujący i zmieniający się jak kameleon.
Nie jest też tak, że każdy zapach ze stajni Oriflame czy Avon jest beznadziejny i nietrwały, bo potrafią wypuścić jakieś perełki-np wielbione przeze mnie doskonałe More by Demi, które spokojnie mogłyby być jakimiś perfumami z górnej półki.
Czemu więc nie mogą wszystkie być tak dopracowane?
No i skąd ta cena? Jakbym sama miała dać bez promocji około 70zł za zapach Oriflame, wolałabym kupić na jakiejś stronce z perfumami (typu iperfumy, dolce, pachniemy itd) Euphorię Ck, Halloween Jesusa del Pozo, Lolitę Lempicką, Wish Choparda itd-nie przekroczy się stówy a zupełnie inna jakość zapachu.

Ale zeszłam z głównego tematu-czyli recenzji My red.
Otóż perfumy są całkiem ładne-tzn tak jak pisałam nie są wielowymiarowe, nasycone, wibrujące, "pełne" ale zapach jest naprawdę przyjemny. Użyte nuty zapachowe mają potencjał i dobra firma perfumiarska mogłaby zrobić z nich arcydzieło.

Zapach jest gorący, sexowny, nawet trochę duszny, Kocham jaśmin w perfumach (Alien TM <3) ale niemęczący.
Naprawdę szkoda, że przy tym wszystkim jest tak okropnie nietrwały-przestaję go czuć przed upływem 2h. To bardzo, bardzo kiepsko.

Buteleczka dość ciekawa, nie jest to może jakieś arcydzieło ale jest ok.

W ogólnym rozrachunku nie polecam. Za podobne pieniądze można kupić coś trwałego.

amanda
amanda

Sięgnęłam z ciekawością po próbkę Red ponieważ poprzedni zapach sygnowany nazwiskiem tej Hollywodzkiej gwiazdy był naprawdę udany.
Co do RED początek oblepił mnie nie tyle jaśminem, który(ponoć) samotnie występuje w nutach,ale mam wrażenie iż do jaśminu została obficie dołożona wanilia.
Zrobiło się trochę sztuczno, ale nic czekam dalej bo to wszakże górna nuta, która ma prawo wprowadzać w błąd i trochę zaszaleć.
W kolejnej odsłonie znika waniliowa sztuczność,ale to co czuję to według mnie nie jest tylko sam jaśmin. Niechby i był on sobie tam czerwony czy jaki chce,ale ja wyraznie czuję coś z owocowych nut coś lekko kwaskowatego może porzeczkę może jabłko zielone niedojrzałe, które przewija się z jaśminem.
Zapach raczej jest bliskoskórny, ale to przecież nie wada bo niektórzy ze względu na rodzaj wykonywanej pracy szukają takowych właśnie,lub mamy czasem ochotę sięgnąć po coś bardziej prywatnego.

marta34
marta34

Jeżeli komuś nie przeszkadza że będzie pachniał cały czas tak samo, a mi to nawet pasuje, bo często zapachy kończą się męcząca wanilią wiec już wolę jaśminowo i trwać w tym jasminie.Zapach w moim odbiorze jest delikatny, sexowny, otulający, taki sensualny, lekko pudrowy ale to tylko moje odczucie,właśnie tak wyobrażam sobie czerwień! Jedyne co mi przeszkadza to brak pazura i udziwnień, no ale wiedziałam na co się piszę czytając skład:) Myślę ze naszym mężczyznom ten zapach będzie się bardzo na nas podobał, coś mi przypomina ale jeszcze nie wiem co...trwałości jeszcze nie określę bo mam go na sobie 30 minut.

My Red by Demi Moore by Oriflame 3.69 out of 5 based on 14 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame My Red by Demi Moore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame My Red by Demi Moore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Red by Demi Moore marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Red by Demi Moore marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Madonna Truth or Dare Queen Latifah Queen of Hearts Naomi Campbell Queen of Gold Giorgio Armani Emporio Armani Lei Chopard Wish Halle Berry Closer Kenzo Madly Kenzo! Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Avon Far Away Yves Rocher Neonatura Cocoon Vivienne Westwood Anglomania Oriflame Love Potion Inubi Storm Avon Instinct For Her Lolita Lempicka Si Lolita Serge Lutens Fleurs d'Oranger Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Trussardi Donna Trussardi 2011