Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Moon (original) Oriflame dla kobiet

Moon (original) Oriflame dla kobiet

Miałem: 7

Moon (original) Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Moon (original) marki Oriflame to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Moon (original) został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są lima, bergamotka i cyklamen; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są korzeń irysa i piżmo.

Lima Bergamotka Cyklamen

Jaśmin Róża

Korzeń irysa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon (original) by Oriflame.

Moon (original) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Moon (original), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Moon (original), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon (original) marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon (original) marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Nina Ricci Premier jour Lucky Day Roberto Cavalli Roberto Cavalli Romeo Gigli Romeo Gigli Alviero Martini 1a Classe Woman Benetton United Colors of Benetton Unisex Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Novae Plus Pink Garden Chantal Thomass Osez-Moi! Bruno Acampora Musc Anya`s Garden Moon Dance M. Micallef Jewel