Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Miss O Fashion Princess Oriflame dla kobiet

Miss O Fashion Princess Oriflame dla kobiet

mleczny
Miss O Fashion Princess Oriflame dla kobiet Zdjęcia Miss O Fashion Princess Oriflame dla kobiet Zdjęcia Miss O Fashion Princess Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Miss O Fashion Princess marki Oriflame to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Miss O Fashion Princess został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są frezja, Śliwka, tangeryna, ananas i bergamotka; nutami serca są jaśmin, cyklamen, liść maliny i jabłko; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo, pralina, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Frezja Śliwka Tangeryna Ananas Bergamotka

Jaśmin Cyklamen Liść maliny Jabłko

Nuty drzewne Piżmo Pralina Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss O Fashion Princess by Oriflame.

Viva la Juicy
Couture Couture

Miss O Fashion Princess Recenzje Perfum

dosik5
dosik5

Zapach nie dla każdego... moim małym noskiem wyczówam czekoladę, a nawet jakieś nuty orzechów, migdałów i bakalii...których nie zauważyłam w składzie zapachu... Trochę mnie przytłacza ten zapach... Słodki, ale kojarzy mi się bardziej z pralinkami może nawet z olejkami do opalania... mają coś podobnego... Takie oleiste nuggatowo czekoladowe perfumy lubi moja siostra, twierdzi że są naturalne, ziemskie. Fajnie się komponują u dziewczyn, które lubią ubierać spodnie i kurtkę jeansową... Taką dziwną aurę wtedy tworzą jako całość:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Miss O Fashion Princess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Miss O Fashion Princess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss O Fashion Princess marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss O Fashion Princess marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Amber Elixir Britney Spears Fantasy Oriflame Mirage Puma Flowing Nina Ricci Ricci Ricci Beyonce Heat Sarantis C-Thru Black Diamond Avon Extraordinary Oriflame Lovely Garden Montblanc Femme de Montblanc Cacharel Amor Amor Oriflame Enigma Britney Spears Midnight Fantasy Naomi Campbell Cat Deluxe Avon Far Away Zara Red Vanilla Avon Secret Fantasy Star Oriflame Delicacy Avon Avon Jet Femme Avon Slip Into Daring