Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Midsummer Woman Oriflame dla kobiet

Midsummer Woman Oriflame dla kobiet

wodny
Midsummer Woman Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Midsummer Woman marki Oriflame to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Midsummer Woman został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są nuty wodne, grejpfrut, melon, bergamotka, trawa, cytryna i nuty kwiatowe; nutami serca są jaśmin, róża, morela, malina, fiołek i konwalia; nutami bazy są piżmo, mimoza, drzewo sandałowe, wetyweria i cedr.

Nuty wodne Grejpfrut Melon Bergamotka Trawa Cytryna Nuty kwiatowe

Jaśmin Róża Morela Malina Fiołek Konwalia

Piżmo Mimoza Drzewo sandałowe Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midsummer Woman by Oriflame.

Eau de Eden

Midsummer Woman Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Midsummer, a w Finlandii Juhannus, zaczyna się od jutra, taki długi weekend. To leniwe dni, które spędza się z najbliższymi , przyjaciółmi na działce czy ogólnie gdzieś za miastem przy grillu, kąpiąc się w jeziorze i organizując wielkie ognisko, śpiewając, tańcząc i rozmawiając w saunie. Alkohol też leje się strumieniami.Mocno zakorzeniona tradycja. Ten dzień pachnie dla mnie dzikimi kwiatami, zielonością, dymem z drzewa brzozowego, sauną i leśnym olejkiem eterycznym. Tak nie pachnie Midsummer w interpretacji Oriflame. To zapach morza, wiatru morskiego gdzieś na piaszczystej plaży, gdzie dzień nie jest bardzo gorący, ale jest ciepło,a my spacerujemy brzegiem morza ubrane w prześwitującą długą białą tunikę. Słona woda obmywa nam stopy...Jest rześko, lekko, wręcz eterycznie. Melon przeplata się z wodnymi nutami i delikatnymi cytrusami. Niestety kompozycja tak ulotna jak krótki dzień odpoczynku w nadmorskiej miejscowości.

agusia12321
agusia12321

Świeży, wodny zapach, dla miłośników tej kategorii świetny.
Dla mnie jest za mdły w swym odbiorze i z tego też powodu na dłuższą metę męczący.
Zdecydowanie czuję tu nuty wodne, melona, bergamotkę i piżmo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Midsummer Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Midsummer Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midsummer Woman marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midsummer Woman marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Burberry Burberry Women Yves Saint Laurent Elle Trussardi Trussardi Inside for women Donna Karan Black Cashmere Tom Ford Black Orchid Prada L`Eau Ambree Hermes Kelly Caleche Yves Rocher Iris Noir Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Giorgio Armani Armani Mania Elie Saab Le Parfum M. Micallef Gaiac Prada Infusion d'Iris Loewe Loewe 7 Gucci Gucci pour Homme Kenzo Kenzo Amour Yves Saint Laurent Cinema