Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Midsummer Woman Oriflame dla kobiet

Midsummer Woman Oriflame dla kobiet

wodny

Midsummer Woman marki Oriflame to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Midsummer Woman został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są nuty wodne, grejpfrut, melon, bergamotka, trawa, cytryna i nuty kwiatowe; nutami serca są jaśmin, róża, morela, malina, fiołek i konwalia; nutami bazy są piżmo, mimoza, drzewo sandałowe, wetyweria i cedr.

Nuty wodne Grejpfrut Melon Bergamotka Trawa Cytryna Nuty kwiatowe

Jaśmin Róża Morela Malina Fiołek Konwalia

Piżmo Mimoza Drzewo sandałowe Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midsummer Woman by Oriflame.

Eau de Eden

Midsummer Woman Recenzje Perfum

agusia12321
agusia12321

Świeży, wodny zapach, dla miłośników tej kategorii świetny.
Dla mnie jest za mdły w swym odbiorze i z tego też powodu na dłuższą metę męczący.
Zdecydowanie czuję tu nuty wodne, melona, bergamotkę i piżmo.

Midsummer Woman by Oriflame 3.45 out of 5 based on 17 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Midsummer Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Midsummer Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midsummer Woman marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midsummer Woman marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Burberry Burberry Women Trussardi Trussardi Inside for women Tom Ford Black Orchid Donna Karan Black Cashmere Prada L`Eau Ambree Yves Rocher Iris Noir Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Elie Saab Le Parfum M. Micallef Gaiac Prada Infusion d'Iris Kenzo Kenzo Amour Loewe Loewe 7 Thierry Mugler Alien Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent Manifesto Christian Dior Dior Addict Cerruti 1881 Agent Provocateur L'Agent