Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Midnight Pearl Oriflame dla kobiet

Midnight Pearl Oriflame dla kobiet

Midnight Pearl Oriflame dla kobiet Zdjęcia Midnight Pearl Oriflame dla kobiet Zdjęcia Midnight Pearl Oriflame dla kobiet Zdjęcia Midnight Pearl Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Midnight Pearl marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Midnight Pearl został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, frezja i gruszka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, plumeria i piwonia; nutami bazy są wetyweria, paczula, cedr virginia i agar (oud).

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Frezja Gruszka

Goździk (roślina) Jaśmin Plumeria Piwonia

Wetyweria Paczula Cedr Virginia Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Pearl by Oriflame.

Midnight Pearl Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Rok 2010 w którym powstały te perfumy to dla mnie bardzo pamiętny rok (całe moje dotychczasowe życie wywróciło się do góry nogami, ech...) W tymże roku za zrzutkę imieninową od kolegów z pracy kupiłam sobie Midnight Pearl za namową koleżanki, która wmówiła mi, że to jest mój zapach. Początkowo byłam oczarowana bo zapach był inny niż wszystkie ale w miarę upływu czasu nie mogłam już go strawić. Niby z mojej ulubionej kategorii, niby moje ulubione nuty jak kwiat pomarańczy, goździk, jaśmin, paczula i nuty drzewne a jednak nie do końca mój. Midnight Pearl to dość ciężki, toporny zapach. Lekko duszny, bardzo wytrawny, bez grama słodyczy. Mimo, że lubię ciężkie, duszące zapachy to tutaj zabrakło mi odrobiny kobiecości, bardziej wyczuwałam jakąś gorzką, męską nutę. Liczyłam na zapach zmysłowy, tajemniczy i wieczorowy jak wskazywałby piękny flakon ale rozczarowałam się. Z trudem wykończyłam butelkę i dodałam do kategorii zapomniane.

Forest
Forest

Powoli zaczynam zauważać u siebie brak cierpliwości dla Oriflame, trzeba przerzucić co najmniej 5 propozycji, żeby znależć choć jedną wartą uwagi.
I od razu rozwieję wrzelkie nadzieje – Midnight Pearl nią nie jest.
Byłam pewna, że to zapach z początku albo połowy lat dziewięćdziesiątych ponieważ na samym otwarciu jest tak alkoholowa, że jest w stanie wypalić połowę receptorów węchowych albo upić....
Jestem w niemałym szoku, że to propozycja ledwie sprzed kilku lat.
Faktycznie jest w pewnym sensie perłą, jest gładka, jest delikatna i bez nuty szaleństwa, jak perły do małej czarnej.
Tylko perły są szlachetne a temu zapachowi moim zdaniem daleko do szlachetności.
Po pierwszej nucie gorzelniczej (że tak powiem), nadchodzi gruszka z jaśminem, frezją i kwiatem pomarańczy, przez pierwszą godzinę jest jeszcze całkiem przyjemnie wyczuwalny, po godzinie to już tylko uczepiony nadgarstków cień zapachu (a zaaplikowałam wcale niemało).
Także po godzinie projekcji brak.
Mam tylko próbkę, opakowanie widzę, że na zdjęciu jest naprawdę piękne ale nijak się ma do tego co we wnętrzu.
Nie jest to ani wybitnie wieczorowy zapach, ani esencjonalny, ani o dużej klasie co dla mnie flaszeczka insynuuje.
Podsumowując, ten wieczór z perłą był bardzo krótki i nie zapadł mi w pamięć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Midnight Pearl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Midnight Pearl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Pearl marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Pearl marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Mirage Oriflame Love Potion Givenchy Ange ou Demon Lancome Hypnose Jean Paul Gaultier Classique Priscilla Presley Indian Summer Avon Little Red Dress Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Dolce&Gabbana The One Desire Christian Dior Dior Addict Giorgio Armani Armani Code for Women Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Avon Tomorrow Yves Rocher Rose Oud Bvlgari Jasmin Noir Lolita Lempicka Lolita Lempicka Coty Eau Masumi Gabriela Sabatini Bolero Lancome Tresor Sean John Unforgivable