Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Midnight Pearl Oriflame dla kobiet

Midnight Pearl Oriflame dla kobiet

Midnight Pearl Oriflame dla kobiet Zdjęcia Midnight Pearl Oriflame dla kobiet Zdjęcia Midnight Pearl Oriflame dla kobiet Zdjęcia Midnight Pearl Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Midnight Pearl marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Midnight Pearl został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, frezja i gruszka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, plumeria i piwonia; nutami bazy są wetyweria, paczula, cedr virginia i agar (oud).

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Frezja Gruszka

Goździk (roślina) Jaśmin Plumeria Piwonia

Wetyweria Paczula Cedr Virginia Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Pearl by Oriflame.

Midnight Pearl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Midnight Pearl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Midnight Pearl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Pearl marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Pearl marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Mirage Oriflame Love Potion Lancome Hypnose Dolce&Gabbana The One Desire Yves Rocher Rose Oud Bvlgari Jasmin Noir Coty Eau Masumi Oriflame Eclat Weekend Oriflame Amethyst Fatale Jimmy Choo Jimmy Choo Givenchy Ange ou Demon Oriflame Paradise Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Giorgio Armani Armani Code for Women Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Rihanna Reb'l Fleur Gucci Envy Yves Saint Laurent Belle d`Opium