Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Lucia Oriflame dla kobiet

Lucia Oriflame dla kobiet

Lucia Oriflame dla kobiet Zdjęcia Lucia Oriflame dla kobiet Zdjęcia Lucia Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Lucia marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lucia został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytryna amalfi, czarna porzeczka, magnolia, mandarynka i bluszcz; nutami serca są jaśmin, hiacynt, róża, fiołek i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe, brzoskwinia, Śliwka damasceńska, nuty drzewne, piżmo i jeżyna.

Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Magnolia Mandarynka Bluszcz

Jaśmin Hiacynt Róża Fiołek Orchidea

Drzewo sandałowe Brzoskwinia Śliwka damasceńska Nuty drzewne Piżmo Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lucia by Oriflame.

J`adore

Lucia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Lucia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Lucia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lucia marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lucia marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Voile d'Ambre Guerlain Samsara Eau de Parfum Oriflame Amethyst Fatale Yves Rocher Iris Noir Yves Rocher Rose Absolue Christian Dior Dolce Vita Guerlain Shalimar Givenchy Amarige Mariage Calvin Klein Beauty Avon Passion Dance Serge Lutens Ambre Sultan Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Saint Laurent Opium Givenchy Amarige Agent Provocateur L'Agent Christian Dior Poison Chanel Coco Eau de Parfum Thierry Mugler Alien E. Coudray Jacinthe Et Rose Givenchy Organza