Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Life Circle Leaf Oriflame dla kobiet

Life Circle Leaf Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

ozonowy

Life Circle Leaf marki Oriflame to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Life Circle Leaf został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Vermorel. Nutami głowy są imbir i bluszcz; nutami serca są konwalia i jaśmin; nutami bazy są białe piżmo i ambra.

Imbir Bluszcz

Konwalia Jaśmin

Białe piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Life Circle Leaf by Oriflame.

Life Circle Leaf Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Life Circle Leaf, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Life Circle Leaf, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Life Circle Leaf marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Life Circle Leaf marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Liz Claiborne Realities Original L`Occitane en Provence Eau d'Azur Clean Clean Ultimate Bobbi Brown Almost Bare Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily CB I Hate Perfume Tea/Rose Jil Sander Style Pastels Tender Green Tocca Florence Jardin de France Hassana Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa IKKS Ikks Woman