Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lady Avebury Oriflame dla kobiet

Lady Avebury Oriflame dla kobiet

Lady Avebury Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Lady Avebury marki Oriflame to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lady Avebury został wydany w 2014 roku. Lady Avebury stworzyli Amandine Clerc-Marie i Christiane Plos. Nutami głowy są cytrusy, kwiat czarnej porzeczki i herbata; nutami serca są zamsz, paczula i róża; nutami bazy są cedr i mech dębowy.

Cytrusy Kwiat czarnej porzeczki Herbata

Zamsz Paczula Róża

Cedr mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Avebury by Oriflame.

Bottega Veneta
Bottega Veneta Eau Legere

Lady Avebury Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Lady Avebury musi być jednym z tych zapachów, które ogromnie różnie pachną na różnych osobach.

Niestety nie podzielam entuzjazmu wobec tych perfum.
Nie czuję prawie wcale wymienionych nut, na mnie to tylko takie niemrawe cytrusy i trochę piżma o mocy i trwałości tych najtańszych propozycji zapachowych firm Oriflame czy Avon.
A co dopiero mówić o porównaniu do BV... na moje skórze dzielą je lata świetlne.

Beatafm
Beatafm

Lubię mocniejsze aromaty, a Lady Avebury jest bardzo subtelny i delikatny, tak więc jest to dla mnie propozycja na lato. Jest to w otwarciu zapach różano cytrynowy, dopiero potem wyczuwam szyprową podstawę, która mi się bardziej podoba. Trzyma się blisko ciała i jest krótkotrwały. Mam całą 50. więc mogę częściej używać ;)

Savanoja
Savanoja

Za poprzedniczkami dodam, że rzeczywiście to zaskakująco dobre perfumy! Widać, a raczej czuć że firma Oriflame ambitnie podchodzi do tematu swoich perfum i stara się zadowolić klienta wymagającego :)
Flakon piękny, dopracowany... ach!.. te nóżki w podstawie, zauroczyły mnie natychmiast! Uwielbiam takie szczegóły :)
A same perfumy bardzo przypominają Bottega Veneta Eau Legere. Różnią się otwarciem i późniejszą "gęstością", taki niuans. Niby niewiele znaczący, ale ja zdecydowanie wolę Bottegę. Jednak Lady Avebury są naprawdę bardzo dobre! Jeśli ktoś preferuje zapachy lekkie, bardziej "napowietrzone", lekkie szypry z intensywniej wyczuwalną nutą owocowo-kwiatową to koniecznie powinien je poznać.
Cena jest tu kolosalnym atutem, powiedziałabym że jest niewspółmiernie niska do jakości i rekompensuje średnie (ale nie słabe) parametry użytkowe.

Izabela
Izabela

Po pierwsze muszę przyznać, że sprawiły mi ogromną niespodziankę. Perfumy, które mogłyby dumnie wyprężyć pierś i stać na najdroższej półce w perfumerii. Myślę, że niejedna firma chętnie by się pod nimi podpisała.
Przypominają mi Bottega Veneta ale w wersji Eau Legere.
Trafiły w mój gust, całość osnuta jest wokół róży zawiniętej w ultra delikatny zamsz. Początkowo są orzeźwione musującymi cytrusami. W nucie bazy opierają się na mchu, chociaż nie jest to mech znany z typowych szyprowych kompozycji.
Ktoś z naszego forum kiedyś napisał, że jakie czasy taki szypr. To prawda.
Tutaj mamy szypr w wersji odchudzonej, po drakońskiej diecie.
Zapewne będzie wiele osób, które z niesmakiem się odwrócą, bo co to za szypr.
No właśnie, to taki szypr skrojony specjalnie dla mnie.
Perfumy są delikatne, ale czuję się w nich wybornie. Mają w sobie czar, wdzięk i szyk typowy dla francuskich perfum. Jednocześnie nie narzucają się, są dyskretne.
Według mnie są definicją elegancji, są dysktretne ale nie dają o sobie zapomnieć.
Fantastyczne.
Brawo Oriflame.

Tj
Tj

Mnie również zachwyciła kompozycja Oriflame. Dodatkowo ważne jest to, że jak na Oriflame zapach się utrzymuje. Coś ma z Bottegi - pewnie ten mech :) ale nie tylko.

czerwiec
czerwiec

Adehydowa brzoskwinia, a może morela, przez parę sekund nie może się zdecydować na ostateczną postać i wreszcie zostaje na skórze jako cytrusy rodem ze Schweppes'a, takie pozytywne orzeźwienie. Dołącza do nich doprawiona lekko róża. Łagodny mech dębowy dodaje głębi - naprawdę go czuć - jest suchy, trochę drzewny, bez efektu szypru. Na trzecim planie plącze się lekko chłodzący olejek eteryczny z cedru. Nieźle.

monika690
monika690

Bardzo ciekawy zapach jak na Oriflame, na fragrantice rosyjskiej porównywany do Bottega Veneta. Coś w tym jest, to pewnie przez aromat zamszu. Na początku zapach jest dość ostry- cytrusy, herbata, paczula, kwiat porzeczki. Następnie robi się lekko kremowo- skórzany, wysładza się przez różę. Dla mnie to zapach delikatnie szyprowo- kwiatowy, myślę, że pięknie rozwinie się w ciepłe dni. Trwałość i projekcja średnie, ale i tak nieźle jak na Ori, ktoś się tam postarał :)

Lady Avebury by Oriflame 3.58 out of 5 based on 16 ratings and 7 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Lady Avebury, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Lady Avebury, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Avebury marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Avebury marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Bottega Veneta Bottega Veneta Shiseido Zen Chanel Coco Noir Lolita Lempicka Si Lolita Cacharel Liberte Calvin Klein CK IN2U for Her Chanel Chance Baldessarini Strictly Private Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Oriflame Lovely Garden Giorgio Armani Idole d`Armani Chanel Chance Eau Fraiche Lancome Hypnose Britney Spears Fantasy Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Estée Lauder Sensuous Noir Oriflame Mirage Serge Lutens Jeux de Peau Molinard Habanita Lalique Satine