Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Kick Off Oriflame dla mężczyzn

Kick Off Oriflame dla mężczyzn

Miałem: 2

Kick Off Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Kick Off Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Kick Off marki Oriflame to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Kick Off został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest lawenda; nutą bazy jest nuty drzewne.

Cytrusy

Lawenda

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kick Off by Oriflame.

Prime

Kick Off Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Kick Off, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Kick Off, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kick Off marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kick Off marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ferrari Racing Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Roger & Gallet Bambou Fred Hayman Touch Sport GianMarco Venturi GMV 2001 Molinard Molinard Homme III Egofacto Sacre Coeur Profumum Roma Victrix Cuba Paris Cuba Gold Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme CnR Create Virgo for Men