Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame dla kobiet

Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 6

Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame dla kobiet Zdjęcia Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame dla kobiet Zdjęcia Intense Embrace Her Eau de Toilette Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Intense Embrace Her Eau de Toilette marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Intense Embrace Her Eau de Toilette został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są frezja, fiołek i czerwone jabłko; nutami serca są goździk (roślina), ylang-ylang i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, wanilia i pralina.

Frezja Fiołek Czerwone jabłko

Goździk (roślina) Ylang-ylang Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intense Embrace Her Eau de Toilette by Oriflame.

Intense Embrace Her Eau de Toilette Recenzje Perfum

Intense Embrace Her Eau de Toilette by Oriflame 4.33 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Intense Embrace Her Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Intense Embrace Her Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intense Embrace Her Eau de Toilette marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intense Embrace Her Eau de Toilette marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Grace Oriflame Enigma Oriflame Northern Lights Oriflame Amethyst Fatale Gucci Gucci Rush Calvin Klein CK IN2U for Her Oriflame Mirage Bruno Banani Bruno Banani Woman Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Masaki Matsushima Masaki Shiro Avon Little Red Dress Yves Saint Laurent Belle d`Opium Avon City Rush for Her Oriflame M by Marcel Marongiu Oriflame Precious Eau de Parfum Thierry Mugler Womanity Kenzo Kenzo Amour Avon Spotlight Avon Outspoken Intense by Fergie Avon True Glow