Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

In Tune Oriflame dla kobiet

In Tune Oriflame dla kobiet

In Tune Oriflame dla kobiet Zdjęcia

In Tune marki Oriflame to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. In Tune został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicole Mayu. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest przyprawy; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Cytrusy

Przyprawy

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Tune by Oriflame.

Just Play for Him
Just Play for Her

In Tune Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame In Tune, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame In Tune, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Tune marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Tune marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Green Tea Naomi Campbell Queen of Gold Sarantis C-Thru Emerald Bvlgari Omnia Crystalline Clinique Aromatics Elixir Sisley Soir de Lune Thierry Mugler Innocent Hermes Un Jardin En Mediterranee Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Chance Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Essence Absolue Oriflame Giordani Man Dolce Vita Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Serge Lutens A La Nuit Guerlain Shalimar Parfum Initial Rochas Absolu Queen Latifah Queen of Hearts Oriflame Giordani White Gold Yardley Chique Annick Goutal Mandragore