Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Mam: 2 Miałem: 5 Ukochany zapach: 1

morski
tropikalny
Harmony Oriflame dla kobiet Zdjęcia Harmony Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Harmony marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Harmony został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, owoce tropikalne i bergamotka; nutami serca są woda morska, gardenia i budleja; nutami bazy są piżmo, benzoes i wanilia.

Kwiat pomarańczy Owoce tropikalne Bergamotka

Woda morska Gardenia Budleja

Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harmony by Oriflame.

Harmony Recenzje Perfum

Harmony by Oriflame 3.50 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Harmony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Harmony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harmony marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harmony marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Spring in Paris Roberto Verino VV Rose Prada No7 Violette Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Emanuel Ungaro Senso Antonio Puig Barbie Blue Nasomatto Narcotic Venus E. Coudray Givrine Jardin de France Rose Revlon Love Her Madly Luciano Soprani Solo Soprani Rose Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music