Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Grace Oriflame dla kobiet

Grace Oriflame dla kobiet

Grace Oriflame dla kobiet Zdjęcia Grace Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Grace marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Grace został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Carlin. Nutami głowy są kardamon, pieprz i gruszka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin i fiołek; nutami bazy są wetyweria, drzewo kaszmirowe, piżmo i wanilia.

Kardamon Pieprz Gruszka

Goździk (roślina) Jaśmin Fiołek

Wetyweria Drzewo kaszmirowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grace by Oriflame.

Blu

Grace Recenzje Perfum

hedera_helix
hedera_helix

Zapach jest dość niebanalny, interesujący, kwiatowy. Bardzo wyczuwalna jest w nim nuta jaśminu. Jest dość chłodny, elegancki.
Trwałość-przeciętna do ok. 6 godzin. Idealny na wieczór.
Bardzo ciekawa buteleczka z pompką

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Grace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Grace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grace marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grace marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Enigma Oriflame Mirage Oriflame M by Marcel Marongiu Gucci Gucci Guilty Gucci Gucci Rush Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Avon Far Away John Galliano John Galliano Guerlain La Petite Robe Noir Avon Passion Dance Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Montblanc Femme de Montblanc Christian Dior Hypnotic Poison Calvin Klein CK IN2U for Her Hermes Elixir des Merveilles Thierry Mugler Alien Essence Absolue Oriflame Giordani White Gold Avon Individual Blue Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil