Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Glacier Oriflame dla mężczyzn

Glacier Oriflame dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 7

Glacier Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Glacier Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Glacier Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Glacier marki Oriflame to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Glacier został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, ananas, arbuz i mięta; nutami serca są lawenda, estragon, rozmaryn, jałowiec, czarna porzeczka i nuty drzewne; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, piżmo, wetyweria, zamsz i tytoń.

Bergamotka Cytryna Ananas Arbuz Mięta

Lawenda Estragon Rozmaryn Jałowiec Czarna porzeczka Nuty drzewne

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria Zamsz Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glacier by Oriflame.

Glacier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Glacier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Glacier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glacier marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glacier marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Zara Zara Chocolate Oriflame Energising s.Oliver s.Oliver Original Women Zara Twilight Mauve Oriflame Soul Oriflame Athena Sensual Breeze Zara Zara Black Peony Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Oriflame Freya Puma Animagical Woman Avon Surrender Jessica Simpson Fancy Nights Yves Rocher Ode à l'amour Montblanc Femme de Montblanc Cacharel Liberte Avon Tomorrow Joop! Joop! Homme Guerlain Samsara Eau de Parfum Yves Rocher Magnolia Visconti di Modrone Acqua di Selva