Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Glacier Oriflame dla mężczyzn

Glacier Oriflame dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 6

Glacier marki Oriflame to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, ananas, arbuz i mięta; nutami serca są lawenda, estragon, rozmaryn, jałowiec, czarna porzeczka i nuty drzewne; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, piżmo, wetyweria, zamsz i tytoń.

Bergamotka Cytryna Ananas Arbuz Mięta

Lawenda Estragon Rozmaryn Jałowiec Czarna porzeczka Nuty drzewne

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria Zamsz Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glacier by Oriflame.

Glacier Recenzje Perfum

Glacier by Oriflame 2.17 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Glacier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Glacier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glacier marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glacier marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Cerruti 1881 Men Hugo Boss Boss Selection Giorgio Armani Emporio Armani Night Versace Blue Jeans Givenchy Insense Giorgio Armani Emporio Remix for Him Avon Derek Jeter Driven Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Loewe Esencia pour Homme FCUK FCUK Connect Him Azzaro Travelling