Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Giordani White Gold Oriflame dla kobiet

Giordani White Gold Oriflame dla kobiet

Giordani White Gold Oriflame dla kobiet Zdjęcia Giordani White Gold Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Giordani White Gold marki Oriflame to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Giordani White Gold został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są mandarynka, malina, hiacynt i frezja; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew, róża i nektarynka; nutami bazy są piżmo, wanilia, mech i paczula.

Mandarynka Malina Hiacynt Frezja

Jaśmin Wiciokrzew Róża Nektarynka

Piżmo Wanilia Mech Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giordani White Gold by Oriflame.

Gucci Rush

Giordani White Gold Recenzje Perfum

BaWika
BaWika

Wspaniały zapach, przenosi mnie w czasie do momentów kiedy moja mama przechodziła przemianę, schudła, dostała awans w pracy, zaczeła o siebie dbać, nosiła makijaż i właśnie te perfumy. Nie są słodkie, nie są też męskie, nie za świeże ale też nie duszące, wspaniale budują dystans wokół noszącej je osoby dlatego nadadzą się dla pracującej kobiety, szczególnie w biurze. Budzi respekt ale nie stwarza wrażenia chłodu, nadal ma w sobie coś z ciepła. Są fantastyczne, jedne z najbardziej udanych zapachów katalogowych. Pomimo że woda na pewno się zestarzała bo zmieniła kolor na żółty ale po tylu latach nadal pachnie niesamowicie.

EDIT: zakupiłam nową wersję w zmienionej butelce i jestem przeszczęśliwa bo woda pachnie tak samo!

megilla
megilla

Zgadzam się, bardzo przypomina Gucci Rush. Dla mnie jest jednak mniej plastikowy. Cudownie zadziorny zapach, który, niestety, kompletnie nie trzyma się mojej skóry. Co za niefart. Gdyby nie to, z pewnością używałabym go cały czas.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Idealny substytut Gucci Rush! Jesli butleka Gucci Rush jest poza Twoim finansowym zasiegiem, wyprobuj White Gold z linii Giordani. Pomimo odmiennej grupy olfaktorycznej, wszyscy z mojego otoczenia myla te dwa zapachy, wiec cos z tego podobienstwa musi byc :-)
Whiet Gold jest lekko slodkawe z szyprowa nuta, z pewnoscia polaczenie mchu debu i cytrusow sprawia, iz mozna pomyslec ze White Gold to bardziej szyprowy owoc niz kwiatowo drzewno pizmowy uwodziciel.
Cena wydaje sie smiesznie niska w porownaniu do jakosci; zapach jest bardzo trwaly i swietnie wyczuwalny przez otoczenie.
Buteleczka doskonale miesci sie w torebce.
Polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Giordani White Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Giordani White Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giordani White Gold marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giordani White Gold marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Fleur Defendue Oriflame Enigma Oriflame Amber Elixir Oriflame Mirage Lolita Lempicka Si Lolita Christian Dior Dior Addict Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Guerlain Insolence Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Escada Escada Magnetism Chopard Wish Oriflame Volare Hermes Elixir des Merveilles Thierry Mugler Innocent Laura Biagiotti Venezia 2011 Elizabeth Arden Sunflowers Oriflame M by Marcel Marongiu Hermes 24 Faubourg Calvin Klein Obsession Lolita Lempicka Lolita Lempicka