Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Giordani Man Notte Oriflame dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

kawowy
Giordani Man Notte Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Giordani Man Notte marki Oriflame to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Giordani Man Notte został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są cytrusy, cyprys i czarny pieprz; nutami serca są Śliwka, kawa i goździk (przyprawa); nutami bazy są wetyweria, paczula, zamsz i fasolka tonka.

Cytrusy Cyprys Czarny pieprz

Śliwka Kawa Goździk (przyprawa)

Wetyweria Paczula Zamsz Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giordani Man Notte by Oriflame.

Native Force

Giordani Man Notte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Giordani Man Notte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Giordani Man Notte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giordani Man Notte marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giordani Man Notte marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble ScentStory 24 Jack Black Jack Black Signature Silver Mark D.S. & Durga Barbados Charriol Charriol Homme Sport Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Montale Amber & Spices Farmacia SS. Annunziata Isos Paul Smith Paul Smith Man 2 La Bouquetiere L'Aristocrate Alfred Dunhill Dunhill for Men CnR Create Libra for Men