Marki » N-Q » drzewno - wodne « Grupy

Giordani Man Incontro Oriflame dla mężczyzn

Giordani Man Incontro Oriflame dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

morski
Giordani Man Incontro Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Giordani Man Incontro Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Giordani Man Incontro Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Giordani Man Incontro marki Oriflame to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Giordani Man Incontro został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexis Dadier. Nutami głowy są kawior, nuty morskie i gałka muszkatołowa; nutami serca są igły sosnowe, geranium i cyklamen; nutami bazy są labdanum, benzoes, haitańska wetyweria i paczula.

Kawior Nuty morskie Gałka muszkatołowa

Igły sosnowe Geranium Cyklamen

Labdanum Benzoes Haitańska wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giordani Man Incontro by Oriflame.

Giordani Man Incontro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Giordani Man Incontro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Giordani Man Incontro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giordani Man Incontro marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giordani Man Incontro marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Trussardi Trussardi Jeans Men Hugo Boss Boss Pure Givenchy Play Summer Vibrations Burberry Burberry Summer for Men 2010 Diesel Fuel for Life Summer Rasasi Hope Men Yves Rocher Eryo Blue Montale Aoud Forest Farmacia SS. Annunziata Hyle Adolfo Dominguez Agua de Sandalo Armand Basi L’Eau Pour Homme Joop! Splash