Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Giordani Gold Shine Oriflame dla kobiet

Giordani Gold Shine Oriflame dla kobiet

Giordani Gold Shine marki Oriflame to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Giordani Gold Shine został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są nuty owocowe, brzoskwinia i marakuja; nutami serca są esencja różana, piwonia i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Nuty owocowe Brzoskwinia Marakuja

Esencja różana Piwonia Heliotrop

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giordani Gold Shine by Oriflame.

Giordani Gold Shine Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

W kategorii kwiatowo orientalnej Giordani Shine bije na glowe wszystkie zapachy ktore mialam szanse wyprobowac. Choc nie do konca, bo pachnie identycznie jak Chopard Brilliant Wish, wiec obydwa te zapachy stawiam na rowni.
Shine iskrzy od soczystych acz nie przeslodzonych nut owocowych, aromatu piwonii i slodkiego ciepla drzewa sandalowego.
Czuc w nim delikatny aromaty wanilii, ale jest to zapewne zludzenie, poniewaz ta nuta zapachowa nie jest, wedlug tworcow, nuta obecna w tym zapachu.
Shine jest doskonalym wyborem na jesienne dni; otuli, ale nie przytloczy. Wprowadzi w dobry nastroj i bedzie sprawca niejednego komplementu.
Wizazanki ponizej nadmienily slaba trwalosc, ktora u mnie nie wystepuje, zapewne dlatego iz moja skora z natury jest tlusta; trwale komponuje sie z wiekszoscia zapachow.
Warto dodac Shine do zapachowej kolekcji; jest to jeden z niewielu orientalnych 'swiezych' zapachow. Takie polaczenie to rzadkosc, poniewaz perfumy orientalne dla mnie z reguly sa lekko ciezkie lub pudrowe i przewaznie nadaja sie wylacznie na wielkie wyjscia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Giordani Gold Shine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Giordani Gold Shine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giordani Gold Shine marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giordani Gold Shine marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Circus Fantasy Oriflame Mirage Britney Spears Fantasy Givenchy Ange ou Demon Oriflame Enigma Oriflame Delice Cacharel Noa Perle Yves Rocher Neblina Rochas Absolu Priscilla Presley Indian Summer Oriflame Amber Elixir Lanvin Oxygene Thierry Mugler Innocent Elizabeth Arden Sunflowers Naomi Campbell Naomi Guess Guess for Women Alex Curran Alex Matthew Williamson Matthew Williamson Avon Mirada Cacharel Noa L`Eau de Parfum