Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Giordani Gold Original Oriflame dla kobiet

Giordani Gold Original Oriflame dla kobiet

Giordani Gold Original Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Giordani Gold Original marki Oriflame to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Giordani Gold Original został wydany w 2016 roku. Giordani Gold Original stworzyli Nathalie Feisthauer i Bernard Ellena. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna i włoska mandarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy, biała lilia i jaśmin; nutami bazy są paczula, białe piżmo i mech.

Pomarańcza Cytryna Włoska mandarynka

Kwiat pomarańczy Biała lilia Jaśmin

Paczula Białe piżmo Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giordani Gold Original by Oriflame.

Giordani Gold

Giordani Gold Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Giordani Gold Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Giordani Gold Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giordani Gold Original marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giordani Gold Original marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Memo Lalibela Gucci L'Arte di Gucci Laura Biagiotti Laura Rose Keiko Mecheri Iris Pourpre Trussardi Fresh Gres Goddess Hommage a Greta Garbo L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Gosh KAOS Jean Patou Caline