Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Giordani Gold Oriflame dla kobiet

Giordani Gold Oriflame dla kobiet

tuberozowy

Giordani Gold marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Giordani Gold został wydany w 1976 roku. Nutami głowy są białe kwiaty, mandarynka, kwiat cytryny i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, tuberoza i lilia; nutami bazy są cyprys, paczula, białe piżmo i mech.

Białe kwiaty Mandarynka Kwiat cytryny Kwiat pomarańczy

Jaśmin Tuberoza Lilia

Cyprys Paczula Białe piżmo Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giordani Gold by Oriflame.

Giordani Gold Original
24 Faubourg
Fragile Eau de Toilette

Giordani Gold Recenzje Perfum

Milenia
Milenia

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?Otrzymałam je dokładnie w 2000 roku na 18-te urodziny.Był to wówczas bogaty ciepły bukiet,który zapadł mi niesamowicie w pamięć zapachową.Po 4 latach przypomniałam sobie o nich i kupiłam u konsultantki bez wachania.Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się,że to zapach nie ten,zmieniony w taki sposób,że niestety oddałam bliskiej osobie.Rozczarowanie totalne i to do tego stopnia,iż pomyślałam,że się chyba pomyliłam lub wycofali oryginał z produkcji.Owszem trwałość,esencjonalność pozostała, tylko po cóż gdy tak pachnieć nie chcę.Powiem teraz(fantastyką powieje)chciałabym sięgnąć w lustra taflę czasu i wyciągnąć ten flakon,aby jeszcze raz odurzyć się i rozpłynąć w tym czarownym zapachu.Czy ktoś powie że nie oszalałam i coś nakombinowali?A może moja interpretacja tego perfumu zmieniła się po kilku latach.Potestuję jeszcze obecną wersję klasyka,lecz na cud nie liczę

tamara10
tamara10

-zapach kwiatowy przypomina troche rare pearls z avon

monika690
monika690

Trochę podratuję reputację temu zapachowi. Znam go od dosyć dawna, ale nigdy nie posiadałam własnej flaszki. Od pewnego czasu mam flaszkę tego zapachu, ale nie używałam go globalnie, tylko raczej były to testy. Doszłam do wniosku, że ten zapach nie jest taki zły. Fakt jest to mocny białokwiatowiec z szyprową nutą , dla raczej dojrzałej kobiety, choć nie wszystkie dojrzałe panie gustują w takich zapachach. Niektórym będzie wydawać się duszący ze względu na użycie w kompozycji jaśminu, tuberozy i kwiatu pomarańczy. Aromat kwiatowy ładnie przełamany jest nutą mandarynki, odrobiną paczuli i mchu. Polecam chociażby przetestować :)

gugusia
gugusia

Zapach z gatunku najgorszych białych kwiatów w z dodatkiem taniego lakieru do włosów. Moja zapachowa trauma, podobnie jak Beyonde Paradise od EL. Ogromna ilość starych, białych kwiatów w wazonie, lekko już przywiędłych. Na darmo można szukać w tej kompozycji jaśminu i tuberozy. Nie, nie i jeszcze raz nie! Posyłam dalej w świat.

Beata Maria
Beata Maria

Zdecydowałam się przetestować bo: "mocne,trwałe, eleganckie itd". Owszem, pozostawiam określenia:" mocne i trwałe" i to na tyle. Jeśli jakiś zapach mnie drażni, śmierdzi mi, wywołuje zniecierpliwienie i odrzucenie, to właśnie ten. Jestem kompletnie zaskoczona. Już dawno nie doznałam tak szokująco nieprzyjemnych wrażeń węchowych. Ta moc była porażająca:-(. Nawet nie chcę doszukiwać się poszczególnych nut zapachowych bowiem przywoływanie tego obrazu jest dla mnie okropne. Nie lubię.Zapach ma mega trwałość która w tym wypadku była dla mnie męczarnią. Flakon elegancki.

grudzienszal
grudzienszal

Według mnie jest to jeden z lepszych zapachów firmy Oriflame. Elegnckie, bardzo kobiece,jasminowe podkręcone cytrusową nutą.W zapachu można wyczuć, przede wszystkim właśnie jaśmin podszyty zapachem gorzkiej pomarańczy i kwiatem cytryny.Mocny, bardzo trwały i raczej dla kobiety dojrzałej niż dla panienki(podlotka).

agusia12321
agusia12321

Nie moja bajka, nie mój gust zapachowy, chociaż tę kategorię lubię.
Wyczuwam w nich paczulę i mech, które w perfumach wprost uwielbiam, ale są one w cieniu białych kwiatów, a za nimi już nie przepadam. Z chęcią odstąpię komuś...

dosik5
dosik5

Mocny i z charakterem perfum. Moja mama go użyła jako pierwsza... w całym markecie nim pachniało. Trwałość to wielki atut. Dla kobiet , które chcą zwrócić na siebie uwagę i z osobowością! Bogate nuty, piękny!

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Giordani Gold balansuje na granicy kwiatowego i szyprowo kwiatowego swiata.
Zapach zblizony jest do jednych z najdrozszych perfum swiata - Faubourg 24.
Zapach jesy iscie krolewski, bogaty, elegancki - dla pewnej siebie i spontanicznej kobiety.
Trwaly i mocny - na skorze trzyma sie spokojnie 6 godzin i przez caly czas przypomina o sobie.
Kolezanki w pracy nie mogly uwierzyc ze pachne Oriflame, bo znaja moje upodobania do obrzydliwie drogich zapachow.
Oriflame Gold jest wyjatkowy.
I to za jak smiesznie niska cene!
Obydwa kciuki w gore! Giordani Gold to majstersztyk!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Giordani Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Giordani Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giordani Gold marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giordani Gold marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Yves Rocher Moment de Bonheur Oriflame Mirage Guerlain Insolence Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Priscilla Presley Indian Summer Elizabeth Arden Sunflowers Yves Saint Laurent Elle Oriflame Enigma Calvin Klein Obsession Oriflame Giordani White Gold Yves Rocher Rose Absolue Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Hypnotic Poison Lancome Tresor Midnight Rose Escada Escada Magnetism Thierry Mugler Alien Hermes Elixir des Merveilles