Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Mam: 4 Miałem: 1

morski
słony
Getaway Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Getaway marki Oriflame to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Getaway został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drewno z morza, woda morska, cytrusy, nuty zielone, nuty kwiatowe, kokos i mandarynka.

Drewno z morza Woda morska Cytrusy Nuty zielone Nuty kwiatowe Kokos Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Getaway by Oriflame.

Getaway Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Getaway, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Getaway, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Getaway marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Getaway marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Guess Guess Man Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Crabtree & Evelyn West Indian Lime Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio Avon Just Play for Her Kenzo Power Cologne Tonatto Profumi Anena The American Line Coast Guard - Rip Tide Detaille Paradisii Oriflame Aromabliss Calming