Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Getaway Oriflame dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

morski
słony

Getaway marki Oriflame to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak drewno z morza, woda morska, cytrusy, nuty zielone, nuty kwiatowe, kokos i mandarynka.

Drewno z morza Woda morska Cytrusy Nuty zielone Nuty kwiatowe Kokos Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Getaway by Oriflame.

Getaway Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Getaway, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Getaway, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Getaway marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Getaway marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer Lacoste Booster Davidoff Echo Summer Fizz Avon Mesmerize Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Lostmarch Atao Miller Harris Tangerine Vert Guerlain Eau de Cologne du Coq Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Creed Royal Water DSH Perfumes For the Groom