Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Frey Oriflame dla mężczyzn

Frey Oriflame dla mężczyzn

ziołowy
Frey Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Frey marki Oriflame to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Frey został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są cytryna, grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są majeranek, czerwony tymianek i kardamon; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Grejpfrut Pomarańcza

Majeranek Czerwony tymianek Kardamon

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frey by Oriflame.

Frey Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Frey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Frey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frey marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frey marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher 2000 et une Folies Avon Premiere Luxe Avon Premiere Luxe Oud Avon Destination Grand Canyon Avon Black Suede Touch Yves Rocher Pur Desir de Lilas Yves Rocher Nature Millenaire Serge Lutens Arabie Avon Mesmerize Black for Him Lubin Idole David Jourquin Cuir Mandarine David Jourquin Cuir Tabac ICONOfly Attache-Moi Andree Putman Preparation Parfumee Avon Simple Elements Crisp Forest Czech & Speake Dark Rose Robert Piguet Cravache 2007 Avon Black Suede Essential Avon Black Suede Avon Simply Because for Him