Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Frey Oriflame dla mężczyzn

Frey Oriflame dla mężczyzn

ziołowy

Frey marki Oriflame to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są majeranek, czerwony tymianek i kardamon; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Grejpfrut Pomarańcza

Majeranek Czerwony tymianek Kardamon

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frey by Oriflame.

Frey Recenzje Perfum

Frey by Oriflame 4.67 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Frey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Frey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frey marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frey marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Fragonard Fragonard F! Paco Rabanne 1 Million Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Fresh Patchouli Pure Serge Lutens Santal de Mysore Bijan Bijan VIP Vero Profumo onda Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Demeter Fragrance Mahogany Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre