Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Flirty Bella Oriflame dla kobiet

Flirty Bella Oriflame dla kobiet

Mam: 3

Flirty Bella Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Flirty Bella marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Flirty Bella został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są imbir, skórka cytryny i bazylia; nutami serca są konwalia, jaśmin i jeżyna; nutami bazy są cedr i paczula.

Imbir Skórka cytryny Bazylia

Konwalia Jaśmin Jeżyna

Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flirty Bella by Oriflame.

Flirty Bella Recenzje Perfum

Ala_9
Ala_9

Kwaśne pomarańcze i cytryny z odrobiną (ociupinką dosłownie)mięty. Nic ciekawego, tysiące takich zapachów. Trwałośc żadna. Butelka ciekawa, nietypowa, ale wzór ZIELONEJ koronki działa na mnie troche odstręcząjąco.

Flirty Bella by Oriflame 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Flirty Bella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Flirty Bella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flirty Bella marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flirty Bella marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Byblos Blu Light Fever Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Franck Olivier Eau de Passion Women Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Mexx XX by Mexx Lovesome Blue Q Cute As Hell Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Aloha Beauty Island Bougainvillea Mariah Carey Lollipop Bling Honey Ajmal Lure for Her