Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Flirty Bella Oriflame dla kobiet

Flirty Bella Oriflame dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

Flirty Bella Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Flirty Bella marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Flirty Bella został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są imbir, skórka cytryny i bazylia; nutami serca są konwalia, jaśmin i jeżyna; nutami bazy są cedr i paczula.

Imbir Skórka cytryny Bazylia

Konwalia Jaśmin Jeżyna

Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flirty Bella by Oriflame.

Flirty Bella Recenzje Perfum

Ala_9
Ala_9

Kwaśne pomarańcze i cytryny z odrobiną (ociupinką dosłownie)mięty. Nic ciekawego, tysiące takich zapachów. Trwałośc żadna. Butelka ciekawa, nietypowa, ale wzór ZIELONEJ koronki działa na mnie troche odstręcząjąco.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Flirty Bella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Flirty Bella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flirty Bella marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flirty Bella marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Secret Wish Naomi Campbell Eternal Beauty Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Love Passport First Love Donna Karan DKNY Summer 2008 Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Lulu Castagnette Luluforever Marbert Scarf Taormina Ulric de Varens Lily Prune Love