Marki » N-Q » szyprowo - owocowe « Grupy

Enigma Dare to Dream Oriflame dla kobiet

Enigma Dare to Dream Oriflame dla kobiet

Enigma Dare to Dream marki Oriflame to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Enigma Dare to Dream został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, melon i czarna porzeczka; nutami serca są ylang-ylang, fiołek, plumeria i cyklamen; nutami bazy są mech, piżmo, irys i wetyweria.

Mandarynka Melon Czarna porzeczka

Ylang-ylang Fiołek Plumeria Cyklamen

Mech Piżmo Irys Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enigma Dare to Dream by Oriflame.

Intimately Beckham
Beautiful Love
Ghost Anticipation
Pure Poison

Enigma Dare to Dream Recenzje Perfum

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Ku mojemu własnemu zdziwieniu podoba mi się chyba bardziej, niż oryginalna Enigma! Tropikalne owoce i białe kwiaty to nie jest zwykle mój typ, ale... Jakiś soczysty i radosny jest ten zapach, przy tym nie razi sztucznością... Trwały... Hmm... Czyżby dobry zapach na lato za niewielkie pieniądze? ;) Wprawdzie pachnie mydłem, ale jakim mydłem! ;)
Bardzo podoba mi się intensywna nuta cyklamenu! -<-@

dianthus
dianthus

Zdecydowanie Pure Poison, tak bardzo że nie potrafie się skupić na dokładnym opisie. Gdyby Pure P. rozcieńczyć, pozbawić tej kondensacji wywołujacej czasem ból głowy, zmiękczyc jeszcze i oswoić to byłaby to właśnie owa wersja enigmy. Trwałość ok 4 h na mnie. Tak jak Poison doceniam, ale nie moge uzywać ze względu na moc, tak kiedyś przy dobrej okazji wystartuję po kupno Enigmy DtD. Jeśli jeszcze gdzies znajdę :/

mały edit: pełno tego jest jeszcze! :D

Enigma Dare to Dream by Oriflame 3.14 out of 5 based on 10 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Enigma Dare to Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Enigma Dare to Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enigma Dare to Dream marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enigma Dare to Dream marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Laura Biagiotti Roma Lancome Hypnose Priscilla Presley Indian Summer Oriflame M by Marcel Marongiu Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Hugo Boss Deep Red Burberry Burberry Women Yves Saint Laurent Baby Doll Yves Saint Laurent Cinema Christian Dior Miss Dior Cherie Cartier Le Baiser Du Dragon Laurence Dumont Vanille Pamplemousse Oriflame Believe Reminiscence L'Incroyable Patchouli Hermes Elixir des Merveilles Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Estée Lauder Sensuous Christian Dior Hypnotic Poison Fendi Palazzo