Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Embrace Him Oriflame dla mężczyzn

Embrace Him Oriflame dla mężczyzn

Miałem: 1

lekko korzenny
Embrace Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Embrace Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Embrace Him marki Oriflame to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, anyż gwiazdkowaty, kardamon, wetyweria, ambra, lawenda, nuty morskie i drzewo sandałowe.

Bergamotka Anyż gwiazdkowaty Kardamon Wetyweria Ambra Lawenda Nuty morskie Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Embrace Him by Oriflame.

Embrace Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Embrace Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Embrace Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Embrace Him marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Embrace Him marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Azzaro Azzaro Now Men Emanuel Ungaro Apparition Homme Ghost Ghost Man Replay Replay for Him Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Guerlain Guerlain Homme Intense Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Burberry Burberry Sport for Men Zippo Fragrances Zippo Original Platinum J Mix 18