Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Embrace Him Oriflame dla mężczyzn

Embrace Him Oriflame dla mężczyzn

Miałem: 1

lekko korzenny
Embrace Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Embrace Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Embrace Him marki Oriflame to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Embrace Him został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, anyż gwiazdkowaty, kardamon, wetyweria, ambra, lawenda, nuty morskie i drzewo sandałowe.

Bergamotka Anyż gwiazdkowaty Kardamon Wetyweria Ambra Lawenda Nuty morskie Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Embrace Him by Oriflame.

Embrace Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Embrace Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Embrace Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Embrace Him marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Embrace Him marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Hot Play Joop! Joop! Go Guerlain Brume d'Automne Abercrombie & Fitch 41 Cologne Lise Watier Neiges pour Homme Gap The Natural Honore des Pres Nu Green Mark Buxton Sounds & Visions Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Perfumer`s Workshop Samba Red Man Avon Just Play for Him Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver