Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Embrace Him Oriflame dla mężczyzn

Embrace Him Oriflame dla mężczyzn

Miałem: 1

lekko korzenny
Embrace Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Embrace Him Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Embrace Him marki Oriflame to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, anyż gwiazdkowaty, kardamon, wetyweria, ambra, lawenda, nuty morskie i drzewo sandałowe.

Bergamotka Anyż gwiazdkowaty Kardamon Wetyweria Ambra Lawenda Nuty morskie Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Embrace Him by Oriflame.

Embrace Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Embrace Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Embrace Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Embrace Him marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Embrace Him marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Kenzo Kenzo Homme Fresh Ralph Lauren Polo Black Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur DSQUARED² He Wood Deborah Fisichella Le Labo Bergamote 22 Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men CB I Hate Perfume Revelation Molton Brown Bracing Silverbirch LR Bruce Willis UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Esprit Celebration Happy Vibes for Him