Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Eclat for Men Oriflame dla mężczyzn

Eclat for Men Oriflame dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 6

Eclat for Men marki Oriflame to drzewne perfumy dla mężczyzn. Eclat for Men został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są bergamotka i kolendra; nutami serca są geranium, cedr i jaśmin; nutami bazy są ambra, fasolka tonka, drzewo sandałowe, piżmo i skóra.

Bergamotka Kolendra

Geranium Cedr Jaśmin

Ambra Fasolka tonka Drzewo sandałowe Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclat for Men by Oriflame.

Eclat for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Eclat for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Eclat for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclat for Men marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclat for Men marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Intense Cafe John Galliano John Galliano Thierry Mugler A*Men Avon Pink Suede Baldessarini Strictly Private CoSTUME NATIONAL Scent Intense Satellite Padparadscha La Prairie Silver Rain Montale Black Aoud L`Occitane en Provence Eau des Baux Lubin Idole Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Rochas Rochas Man Estée Lauder Sensuous Noir Calvin Klein Truth Histoires de Parfums L'Olympia Music Hall Esteban Oriental Spice Carla Fracci Medea Phaedon Dzhari Histoires de Parfums Ambre 114