Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eclat Weekend Oriflame dla kobiet

Eclat Weekend Oriflame dla kobiet

wodny
Eclat Weekend Oriflame dla kobiet Zdjęcia Eclat Weekend Oriflame dla kobiet Zdjęcia Eclat Weekend Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Eclat Weekend marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eclat Weekend został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są bergamotka, czerwona porzeczka i gruszka; nutami serca są lotos, bambus, róża z taif i plumeria; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i brzoskwinia.

Bergamotka Czerwona porzeczka Gruszka

Lotos Bambus Róża z Taif Plumeria

Piżmo Cedr Virginia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eclat Weekend by Oriflame.

Burberry Brit Sheer
Eclat Femme Weekend
Guess for Women

Eclat Weekend Recenzje Perfum

vega.80
vega.80

Zapach typowo wiosenny. Owocowo - kwiatowy, lekko słodki, odrobinę mydlany. Przyjemny i dosyć trwały, jednak decyzja o jego kupnie była w moim przypadku zbyt pochopna.
Ma jakąś mdłą nutkę, która mnie męczy. Kojarzy mi się z którymś zapachem Adidasa, którego używałam w czasach liceum.
Nic specjalnego, ale jak na Oriflame niezły.
Flakon ładny, opakowanie też.
Cena w promocji atrakcyjna, regularna - za wysoka.
Projekcja fajna, pole rażenia spore ;) - ma ogonek.
Trwałość ok. 5 godzin na skórze - na EDT to dobry wynik.
Ocena ogólna: 3,5/5

dolce
dolce

ja po prostu uwielbiam ten zapach. Mogłabym się ciągle spryskiwać i nie mam dość, może świadczy to ich nietrwałości ale co tam i tak je uwielbiam

monika690
monika690

Nie jest to zły zapach, na wiosnę i lato jak znalazł. Oczywiście mam skojarzenia z innym zapachem i za Chiny nie mogę sobie przypomnieć z jakim. Ja go zaliczam do swojej kategorii jako kwaskowato- kwiatowy. To jest zapach , który spodoba się ogółowi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Eclat Weekend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Eclat Weekend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eclat Weekend marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eclat Weekend marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Yves Saint Laurent Baby Doll Oriflame Amber Elixir Lancome Hypnose Oriflame Mirage Lolita Lempicka Fleur Defendue Oriflame Enigma Oriflame Felicity Oriflame M by Marcel Marongiu Thierry Mugler Alien Christian Dior Hypnotic Poison Oriflame Love Potion Salvatore Ferragamo Signorina Paco Rabanne Ultraviolet Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Guess Guess for Women Ghost Ghost Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Dior Addict 2 Chopard Casmir